Sztuka i nauka coachingu. Wewnętrzna dynamika. Tom 1

Z cyklu: “Przeglądaj z Nami literaturę Coachingową” 🙂

Dziś przedstawiamy Wam książkę pt. “Sztuka i nauka coachingu. Wewnętrzna dynamika” tom 1 – Marilyn Atkinson, Rae T. Chois, Wyd. New Dawn, Warszawa 2009.

Wysiłek jest niezmiernie ważny w Naszym życiu, ale o tym, gdzie go poniesiemy i w relacjach z innymi – decyduje WIEDZA. Stąd niniejsza książka… pomoże Wam wyraźnie dostrzec i zrozumieć naturę głębszej wiedzy.
Misją książki jest Wasza podróż w głęboką, prowokującą rozmowę z sobą samym o swoim życiu i osobistych celach. Możecie nauczyć się nawiązywać kontakt z umysłem pozaświadomym, który może zostać naszym najlepszym przyjacielem.
Poruszane są kwestie potęgi perspektywy w rozmowach transformacyjnych. Będziecie mogli korzystać z tych rozmów nie tylko na sobie samym, ale też z innymi ludźmi.
Poznacie najlepsze narzędzia, które pozwolą Wam zrealizować cele związane z rozwojem osobistym, poznać swoje marzenia i wywrzeć wpływ na współtowarzyszy podróży oraz mieć swój ważny udział w naprawianiu tego świata.
Przede wszystkim książka pomoże Wam zrozumieć jak przekształcić życie, abyście się stali pełnymi ludzkimi istotami i żyli zgodnie z najwyższą wizją, a także zbudować wewnętrzne umiejętności wspierania ludzi dookoła tak, aby osiągnęli swój największy potencjał.

Serdecznie polecamy 🙂
Już za kilka dni recenzja drugiego tomu.