Dla nauczycieli

Zostań Edu Coachem ICI i inicjuj rozwój swoich uczniów!

Lublin. Już w grudniu rusza pierwsza w Polsce edycja, akredytowanego kursu coachingowego skierowanego do nauczycieli i pracowników oświaty. Kurs kończy się wydaniem dyplomu potwierdzającego międzynarodową akredytację i zdobycie tytułu Edu Coacha ICI. Wszystkie informacje znajdziecie w zakładce Dla nauczycieli -> Edu Coach ICI Zgłoszenia: Gabriela Witek tel: 696 896 643 e-mail: gwitek@szkolacoachingu.edu.pl

10 Lecie Szkoły Coachingu Lilianna Kupaj

Już od 10 lat jesteśmy na rynku, realizując swoją Misję, która przyświeca nam na co dzień we wszystkich działaniach. "Służenie ludziom poprzez budowanie świadomości miłości" - to misja, która zrodziła się 10 lat temu, a nadal jest niesamowicie aktualna. 02 grudnia 2016 roku, świętowaliśmy z naszymi Klientami obchody, tego okrągłego Jubileuszu. Przy tej okazji, odbyła się premiera książki "Świadoma i Piękna"....

Zmapuj 2017 rok!

Zapraszamy na warsztat, gdzie rozpracujemy Twoje noworoczne postanowienia. Zamienimy je w cele, łącząc z najgłębszymi wartościami ważnymi w Twoim Życiu. Żeby to zrobić wykorzystamy model Valid. Sprawdzimy Twoje przekonania związane z osiąganiem celów. Włączymy wyobraźnię, aby wzmocnić skuteczność Twojego nastawienia.