Dzień dobry :)

Witaj na moim blogu 🙂
Na początek kilka słów o mnie.
Jestem mamą dwójki dorosłych dzieci – studentów, żoną Krzysia od 28 lat 🙂 Prowadzę swoją firmę szkoleniową od 12 lat i działam jako trener, coach, mentorka kobiet biznesu, autorka i wydawca własnych książek, wykładowca akademicki. Uwielbiam swoją pracę!!!
W tym miejscu chcę dzielić się z Tobą doświadczeniem i wiedzą.
Kocham pisać. W 2012 roku wydałam swoje pierwsze dwie książki. Potem w kolejnych latach jeszcze 4 we współautorstwie. Pisanie tak mi się spodobało, że stało się moim ulubionym sposobem na kontakt z drugim człowiekiem. Kocham tworzyć i wydobywać ze swojego wnętrza słowa, które zakotwiczone są w moim doświadczeniu.
Moja historia pisania jest bardzo śmieszna i zarazem pouczająca. Gdy byłam uczennicą w szkole podstawowej moja mama pisała za mnie wypracowania, ponieważ uważała, że nie potrafię tego robić. A skoro mama tak mówiła, to dziecku należało się z tym stwierdzeniem zgodzić 😊 W liceum musiałam się zmierzyć z pisaniem wypracowań, bo przecież przede mną była matura. I przyszedł wreszcie czas dorosłości, otwarłam swoją firmę i tam potrzebowałam tworzyć wciąż jakieś dokumenty ofertowe, zapytania, pisma urzędowe. Dopiero wówczas skonfrontowałam się z tym, że słowa do mnie nie przychodzą, że jest to trudny proces tworzenia. A później zdałam sobie sprawę, że miałam bardzo ograniczające przekonania dotyczące tworzenia tekstów, a pochodziły one właśnie z okresu szkoły podstawowej.
Aż przyszedł taki moment w moim życiu, że miałam w sobie tyle wiedzy, która dosłownie „wylewała” się ze mnie i chciałam się nią dzielić. Wtedy postanowiłam pisać. Każda kolejna książka była lepsza od poprzedniej. Nie potrafię pisać „na zamówienie”. Muszę poczuć, że jest temat, którym chcę się podzielić.
O czym chcę pisać dla Ciebie:
– kobiecości
– poczuciu wartości
– proaktywności
– coachingu, a raczej klientach coachingu, którzy przeszli swoją zmianę
– wychowywaniu dzieci
– i wielu innych sprawach, które w życiu są ważne.
Cieszę się, że jesteś ze mną na tym blogu 😊