O mnie

• Coach Superwizor Izby Coachingu
  • Praktyk Integrującej Obecności
  • Konsultant Zarządzania

Jestem autorką i trenerem programu Szkoły Coachingu akredytowanego w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Coachów ICI. Specjalizuję się w coachingu: life, biznes i edu. Posiadam akredytację Coach Master Trainer International Association of Coaching Institutes. Jestem, także akredytowanym coachem i superwizorem Izby Coachingu. Pracuję również jako mentor,  superwizor i wykładowca akademicki.

Zapoczątkowałam w Polsce nurt coachingu edukacyjnego i wypuściłam w świat pierwszych Nauczycieli – Coachów.

Napisałam sama i we współautorstwie 6 książek o tematyce life i edu coachingowej: „Twój Podręczny Mentor”, „Coaching przy kuchennym stole”, “Świadoma i Piękna”, „Kompetencje coachingowe nauczycieli. Jak rozwijać potencjał ucznia w szkole”, „Kompetencje trenerskie w pracy nauczyciela. Jak zmotywować ucznia do nauki”, “Jak pomóc młodym ludziom wejść w dorosłość. 75 coachingowych lekcji wychowawczych”.

Zostałam  uhonorowana w 2015 r. tytułem Kreator Kompetencji Społecznych. W 2012 roku nominowana na Ambasadorkę Przedsiębiorczości Kobiet. Znalazłam się w prestiżowym gronie Coachów i Trenerów polskich w „Leksykonie coachów trenerów mówców polskich” wydanym przez Wydawnictwo GALL w 2015 roku. Jestem prezeską Fundacji Świadomego Rozwoju Edukacji.

Posiadam uprawnienia trenerskie do uczenia metody Transforming Communications™. Jest to komunikacja skierowana do ludzi na  wymagających stanowiskach (zarządy firm, menadżerowie oświaty,terapeuci, trenerzy, coachowie).

Dysponuję ponad 1500 godzin doświadczenia w przeprowadzaniu indywidualnych sesji coachingowych i ponad 6000 godzin na sali szkoleniowej jako trener prowadzący.

Moją pasją jest wspieranie klientów w ich drodze odkrywania własnego potencjału i talentów. Najważniejsze wartości w moim życiu to miłość i wiara w drugiego człowieka. Jak nie pracuję z ludźmi, to piszę książki. Często przebywam w lesie, aby połączyć się z naturą. Czerpię siłę ze świata przyrody. Czuję, że jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą.