O mnie

• Coach Superwizor Izby Coachingu
  • Praktyk Integrującej Obecności
  • Konsultant Zarządzania

13 lat temu zafascynowałam się coachingiem, ponieważ przeszłam totalną metamorfozę swojego życia. Chciałam dzielić się tym z innymi. To był główny powód powstania firmy. Coaching działa, wpływa na życiowe wartości, przekonania, a poprzez to wpływa na sposób myślenia i rezultaty działania. Po czterech latach od powstania firmy zaczęłam pisać. W 2012 roku pojawiła się pierwsza książka “Coaching przy kuchennym stole”, potem “Twój podręczny Mentor”. W 2014 i 2015 kolejne książki we współautorstwie “Kompetencje coachingowe w pracy nauczyciela” oraz “Kompetencje trenerskie nauczyciela”. Zaczęłam promować coaching w edukacji jako sposób na rozwijanie potencjału nauczyciela i ucznia. Ten rodzaj coachingu zrobił niesamowita furorę. Zanim MEN go wypromował ja już to zrobiłam 🙂 . Z Małopolski ruszyłam w Polskę, robiąc coraz więcej kursów coachingowych biznesowych i edukacyjnych. Kolejna książka “Świadoma i piękna” w 2016 roku rozwijająca wartości, w niej swoje historie opowiadają klienci szkoły. 2017 rok – powstały karty SENS, karty wartości pomagające prowadzić sesje coachingowe, treningi, czy lekcje w szkołach. Piękne zdjęcia i głębokie pytania 🙂 . W roku 2018 powstał kalendarz Świadomej i Pięknej Kobiety :), w tym roku – 2019 powstały karty EMOCJI – narzędzie coachingowe, trenerskie i terapeutyczne. Dzieje się, oby tak dalej. Dla Ciebie ….

Jestem autorką i trenerem programu Szkoły Coachingu akredytowanego w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Coachów ICI. Specjalizuję się w coachingu: life, biznes i edu. Moja Program Szkoły posiada najwyższą akredytację Coach Master Trainer International Association of Coaching Institutes. Jestem, także akredytowanym coachem superwizorem Izby Coachingu. Pracuję jako mentor,  superwizor i wykładowca akademicki.

Zapoczątkowałam w Polsce nurt coachingu edukacyjnego i wypuściłam w świat pierwszych Nauczycieli – Coachów.

Jestem kobietą biznesu uhonorowaną w 2015 r. tytułem Kreator Kompetencji Społecznych. W 2012 roku zostałam nominowana na Ambasadorkę Przedsiębiorczości Kobiet. Znalazłam się w prestiżowym gronie najlepszych Coachów i Trenerów polskich w „Leksykonie coachów trenerów mówców polskich” wydanym przez Wydawnictwo GALL w 2015 roku. Jestem Prezesem Fundacji Świadomego Rozwoju Edukacji.

Posiadam uprawnienia trenerskie do uczenia metody Transforming Communications™. Jest to komunikacja skierowana do ludzi na  wymagających stanowiskach (zarządy firm, menadżerowie oświaty,terapeuci, trenerzy, coachowie).

Dysponuję ponad 1000 godzin doświadczenia w przeprowadzaniu indywidualnych sesji coachingowych i ponad 5000 godzin na sali szkoleniowej jako trener prowadzący.

Moją pasją jest wspieranie klientów w ich drodze odkrywania własnego potencjału i talentów. Najważniejsze wartości w moim życiu to miłość i wiara w drugiego człowieka. Jak nie pracuję z ludźmi, to piszę książki. Często przebywam w lesie, aby połączyć się z naturą. Czerpię siłę ze świata przyrody. Uważam się za szczęśliwą i spełnioną kobietę.