O mnie

• Coach Superwizor Izby Coachingu
  • Praktyk Integrującej Obecności
  • Konsultant Zarządzania

Autorka i trener programu Szkoły Coachingu akredytowanego w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Coachów ICI. Specjalizuje się w coachingu: life, biznes i edu. Posiada najwyższą akredytację Coach Master Trainer International Association of Coaching Institutes. Jest, także akredytowanym coachem superwizorem Izby Coachingu. Pracuje jako mentor,  superwizor i wykładowca akademicki.

Zapoczątkowała w Polsce nurt coachingu edukacyjnego i wypuściła w świat pierwszych Nauczycieli – Coachów.

Autorka 6 książek o tematyce life i edu coachingowej: „Twój Podręczny Mentor”, „Coaching przy kuchennym stole”, „Świadoma i Piękna”, „Kompetencje coachingowe nauczycieli. Jak rozwijać potencjał ucznia w szkole”, „Kompetencje trenerskie w pracy nauczyciela. Jak zmotywować ucznia do nauki”, „Jak pomóc młodym ludziom wejść w dorosłość. 75 coachingowych lekcji wychowawczych”.

Kobieta biznesu uhonorowana w 2015 r. tytułem Kreator Kompetencji Społecznych. W 2012 roku nominowana na Ambasadorkę Przedsiębiorczości Kobiet. Znalazła się w prestiżowym gronie najlepszych Coachów i Trenerów polskich w „Leksykonie coachów trenerów mówców polskich” wydanym przez Wydawnictwo GALL w 2015 roku. Prezes Fundacji Świadomego Rozwoju Edukacji.

Posiada uprawnienia trenerskie do uczenia metody Transforming Communications™. Jest to komunikacja skierowana do ludzi na  wymagających stanowiskach (zarządy firm, menadżerowie oświaty,terapeuci, trenerzy, coachowie).

Dysponuje ponad 1000 godzin doświadczenia w przeprowadzaniu indywidualnych sesji coachingowych i ponad 5000 godzin na sali szkoleniowej jako trener prowadzący.

Jej pasją jest wspieranie klientów w ich drodze odkrywania własnego potencjału i talentów. Najważniejsze wartości w jej życiu to miłość i wiara w drugiego człowieka. Jak nie pracuje z ludźmi, to pisze książki. Często przebywa w lesie, aby połączyć się z naturą. Czerpie siłę ze świata przyrody. Uważa się za szczęśliwą i spełnioną kobietę.