Beata Burkat

Beata Burkat – Z wykształcenia polonistka, z wyboru i zamiłowania – trenerka i coach. Lubi to, co robi. Łatwo nawiązuje kontakty, jest ciekawa ludzi i słucha ich w taki sposób, aby czuli, że są ważni. Szkolenia prowadzi od jedenastu lat. Pracuje z menadżerami, nauczycielami, studentami i osobami bezrobotnymi.

Prowadzi warsztaty z zakresu kompetencji osobistych, które obejmują: szeroko rozumianą komunikację, porozumienie bez przemocy, asertywność, zarządzanie stresem, motywację, wystąpienia publiczne, inteligencję emocjonalną. Jest również akredytowanym coachem, z najwyższym tytułem Master Coach ICI. Pracuje z klientami nad ich celami osobistymi i zawodowymi.

W pracy najbardziej zależy jej na zarażaniu ludzi energią i radością, tak aby odkrywali w sobie piękno i odważyli się działać.