Master Coach ICI

• Trener Transforming Communication
  • Praktyk Integrującej Obecności

Kim  jestem

Jestem właścicielem ogólnopolskiej Szkoły Coachingu Lilianna Kupaj, prezesem zarządu i fundatorką Fundacji Świadomego Rozwoju Edukacji. Autorką i trenerem programu Szkoły Coachingu opartej na modelu coachingu wielopoziomowego Roberta Diltsa.  Specjalizuję się w coachingu: life, biznes i edu.  Jestem akredytowanym coachem ICI, pracuję też jako mentor, trener, wykładowca akademicki. Należę do międzynarodowego stowarzyszenia ICI oraz polskiego – Izby Coachingu. Zapoczątkowałam w Polsce nurt coachingu edukacyjnego.

Jestem autorką książek: „Twój Podręczny Mentor”, „Coaching przy kuchennym stole” oraz współautorką książki „Kompetencje coachingowe nauczycieli. Jak rozwijać potencjał ucznia w szkole”, „Kompetencje trenerskie w pracy nauczyciela. Jak zmotywować ucznia do nauki”.

W 2015 roku zostałam uhonorowana tytułem Kreator Kompetencji Społecznych. W 2012 roku zostałam nominowana na Ambasadorkę Przedsiębiorczości Kobiet.

Znalazłam się w prestiżowym gronie najlepszych Coachów i Trenerów polskich w „Leksykonie coachów trenerów mówców polskich” wydanym przez Wydawnictwo GALL w 2015 roku.

Od 10 lat jestem kobietą przedsiębiorczą, kobietą biznesu, akredytowanym i międzynarodowym Trenerem i Coachem.

Moją pasją jest wspieranie klientów w ich drodze odkrywania własnego potencjału i talentów. Najważniejsze wartości w moim życiu to miłość i wiara w drugiego człowieka. Jak nie pracuję z ludźmi, to piszę książki. Często przebywam w lesie, aby połączyć się z naturą. Czerpię siłę ze świata przyrody. Jestem,  żoną Krzysia i mamą Maćka i Justynki. Uważam się za szczęśliwą i spełnioną kobietę.