Test Gallupa – czym jest i co daje?


Test Gallupa to nic innego jak badanie i odkrywanie własnych naturalnych talentów. Podpowiada w jakich obszarach szukać i rozwijać swój potencjał, aby osiągnąć w życiu sukces i zadowolenie. A przecież do tego wszyscy dążymy! Czy warto zrobić test Gallupa? Oczywiście! Chcecie poznać jakie TOP 5 talentów wyszło podczas mojego badania? Zapraszam do artykułu. 

test gallupa - czy warto zrobić i czym jest?
Odkryj w sobie naturalne talenty i przekłuj je w mocne strony.

Talenty a mocne strony – czym się różnią?

Talent to nic innego jak wrodzona umiejętność, której wykonywanie przychodzi Ci naturalnie i z łatwością. To płynne przyswajanie wiedzy w jakiejś dziedzinie, które łączy się z łatwością stosowania jej w praktyce. Z kolei mocna strona to poniekąd talent, nad którym efektywnie pracowałeś i stał się naturalną predyspozycją do wykonywania i powtarzania określonej czynności.

A moje TOP 5 talentów w teście Gallupa:

  1. INDYWIDUALIZACJA – widzę, jakie wyjątkowe cechy ma każda osoba. Z łatwością dowiem się, jak różni ludzie mogą ze sobą produktywnie współpracować.
  2. STRATEG – tworzę alternatywne sposoby postępowania w biznesie, życiu, edukacji. Szybko odkrywam odpowiednie wzorce i problemy.
  3. UCZENIE – mam wielką chęć do nauki i chcę ciągle się doskonalić. Podnieca mnie proces uczenia się, a nie wynik. Dlatego podchodzę do doktoratu już 3 raz 😀 Ale inne talenty odciągają mnie, bo chcą działać, a nie siedzieć nad książkami.
  4. AKTYWATOR – to przez ten talent, jeszcze nie zrobiłam doktoratu. Mogę sprawić, że coś się stanie, zamieniając myśli w czyn. Działam, zamiast o nich mówić.
  5. ODKRYWCZOŚĆ – to cecha rewolucjonistów, poszukiwaczy, odkrywców. We wszystkim szukają ciekawych powiązań, które mogłyby obrócić świat o 180 stopni. Jestem w stanie znaleźć powiązania między pozornie odmiennymi zjawiskami. UWIELBIAM!

I sama nie wiem, czy chcę Was zainspirować do zrobienia testu Gallupa (na pewno też), czy pochwalić się swoimi talentami i jak mogę pomóc twojemu biznesowi. W godzinę znajdę główny powód, dlaczego coś u Ciebie w firmie nie funkcjonuje. Jest jeszcze jeden powód dlaczego piszę ten artykuł. I teraz czas na talent ODKRYWCZOŚĆ. TO WSZYSTKO PRZEZ NIEGO!

Zamarzył mi się mój kraj #inteligentnaemocjonaniepolska. Właśnie taki! Gdzie rodzice świadomie wychowują dzieci #inteligentnyemocjonalnierodzic, nauczyciele uczą nowe pokolenie Polaków, jak dobrze żyć, jak odkrywać swój potencjał i talenty #inteligentnyemocjonalnienauczyciel, a menedżerowie, aby rozwijali pracowników, słuchali ich potrzeb, też wymagali i doskonalili #inteligentnyemocjonalniemenedżer.

I zaczynam zmianę świata. Taki ruch podoba mi się. Duży, z rozmachem, wiem, że mój kraj zaczyna otwierać się na to. Świadomość zbiorowa coraz bardziej sprzyja. Jak Norwedzy przyznają mi grant, to będzie dowód, że trzeba działać, nie gadać, narzekać, przerzucać odpowiedzialność. jestem pewna i chce Was przekonać, że warto realizować marzenia i przekuwać je w realne cele. To się nazywa inteligencja emocjonalna.

Z pozdrowieniami, Utalentowana Liliana

Świadomego, inteligentnego emocjonalnie dnia Kochani: rodzice, nauczyciele, menedżerowie.

 

Pobierz
darmowego
e-booka!

Szkoła Coachingu - Bezpłatny e-book
Szybki kontakt
+
Wyślij!