Coaching. Zarabianie przez rozmawianie


Zarabianie poprzez rozmowę

Dziś przedstawiamy Wam recenzję książki pt. “Coaching. Zarabianie przez rozmawianie. Nowa ścieżka kariery dla ludzi, którzy lubią ludzi” – Amanda Vickers, Steve Bavister, Wydawnictwo Helion, 2007.

Książka jest przeznaczona dla osób, którzy chcieliby zostać coachami. Odpowiada m.in. na trzy główne pytania:

1. CZY LUBISZ PRACOWAĆ Z LUDŹMI?

Jeśli tak to czemu nie przyjąć tak dobrej propozycji zawodowej, aby zostać coachem? Ta branża wciąż się rozwija, zarobki są doskonałe. Jeśli masz już pracę, możesz wykonywać ten zawód po godzinach, a jak nie, to ubiegać się o stanowisko coacha w dużej firmie.

2. DLACZEGO LUDZIE MIELIBY POTRZEBOWAĆ TWOICH USŁUG?

Każdy z nas często szuka pomocy, wtedy gdy widzi rozbieżność pomiędzy swoimi oczekiwaniami oraz marzeniami a stanem faktycznym. Rodzi się wtedy strach, stres, obawy i niepewność. Coach ma wtedy za zadanie pomóc w likwidowaniu podobnych dylematów.

3. OD CZEGO ZACZĄĆ KARIERĘ?

Zorientuj się, jak wpływasz na ludzi, czy ich uspokajasz, dodajesz otuchy, wnosisz w ich życie więcej radości, dajesz im odczuć, że mogą liczyć na Twoje trafne spostrzeżenia. Coaching polega na rozmawianiu z ludźmi, przynoszeniu im ulgi i tak naprawdę zajmujesz się tym od lat. Dlaczego więc nie zostać coachem? 🙂

Niniejsza książką rozwieje Wam wszelkie nurtujące pytania dotyczące coachingu 🙂

Serdecznie polecamy 🙂
Już wkrótce recenzja nowej książki.

Pobierz
darmowego
e-booka!

Szkoła Coachingu - Bezpłatny e-book
Szybki kontakt
+
Wyślij!