Sztuka i nauka coachingu. Flow Przepływ. Tom 3


Z cyklu: przeglądaj z Nami literaturę Coachingową🙂

Dziś przedstawiamy Wam recenzję trzeciego tomu książki pt. “Sztuka i nauka coachingu. Flow Przepływ” – Marilyn Atkinson, Rae T. Chois, Wyd. New Dawn, Warszawa 2012.

W niniejszym tomie przedstawiono coachingowe stany uskrzydlenia. Uczy on magii narzędzi procesów coachingowych, które pomagają ludziom w budowaniu nowych znaczeń, ocenie podstawowych wartości,
dokonywania jasnych wyborów i rozwoju wizji oraz przyszłości.

Zapoznacie się z metodologią odkrywania i uczenia się w stanie przepływu, zarówno w pracy coacha, jak i w procesie tworzenia projektów. Nauczycie się obserwować swój wewnętrzny proces “rozwoju tożsamości”.

W tej książce kładzie się nacisk na dostrzeganie różnic i własne poszukiwania.

Każdy z pozytywnych systemów wartości omówionych w książce może dalej rozwijać Wasze życie oraz stopniowo wypełniać każdą chwilę żywym przepływem zachwytu.

Doświadczamy doznań fizycznych i poruszeń wewnętrznych obrazów i emocji, które pozwalają w każdym momencie aktywować pozytywne emocje, np. radość, miłość, serdeczność. Te systemy wartości i emocje, które im towarzyszą otwierają przed nami prawdziwe bogactwo.

Celem książki jest pomóc Wam rozpoznać i pozostać w rozwoju wewnętrznego przepływu poprzez wyjście poza zwyczajowy negatywny język i przekonania, które mogłyby przeszkadzać w ekspansji świadomości i wewnętrznego przepływu. Możecie również wspierać innych w tym procesie.

Serdecznie polecamy 🙂
Już za kilka dni recenzja nowej książki.

Pobierz
darmowego
e-booka!

Szkoła Coachingu - Bezpłatny e-book
Szybki kontakt
+
Wyślij!