HIT! Szkolenie dla nauczycieli. Nowoczesne, skuteczne techniki w pracy nauczyciela po pandemii.


Kurs Coachingu Edukacyjnego - 60 godzinny
5/5 - (2 głosy)

Chcesz poznać skuteczne motywatory, dzięki którym Twoi uczniowie z pasją i nową energią będą uczestniczyć w lekcjach? Ale też Twoja praca przyniesie Ci satysfakcję, nawet podczas pracy z wymagającymi uczniami? Nie ma na co czekać. Już teraz weź udział w najlepszym i najskuteczniejszym na rynku kursie coachingowym dla nauczycieli EDU COACH ICI online. Poznaj najnowocześniejsze narzędzia, które szybko sprawią, że Twoja praca znowu stanie się przyjemnością, wzbudzisz podziw wśród uczniów oraz innych nauczycieli, zostaniesz doceniona/y przez dyrekcję a Twoje szanse na awans zawodowy wzrosną!

Jak to sfinansować? Nic prostszego! Koniec roku to idealny czas na uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach. W Twojej szkole pozostały środki na dofinansowanie doskonalenia zawodowego nauczycieli. Zapytaj swojego dyrektora czy możesz z nich skorzystać i wykorzystać je na edukację, swój ROZWÓJ i podniesienie KOMPETENCJI ZAWODOWYCH. Z pewnością skorzysta na tym szkoła oraz Ty drogi Nauczycielu!

Zapisz się już teraz 👉EDU COACH ICI online i zyskaj nowe kompetencje przyszłości!

Jak wspierać ucznia w powrocie do szkoły po pandemii?

Brak motywacji, zaangażowania, skrajne emocje czy brak skupienia – to główne zachowania, które zauważają nauczyciele wśród dzieci po pandemii. Jak radzić sobie ze spadkiem motywacji czy chwiejnością emocjonalną wśród dzieci? Jeżeli dalej zastanawiasz się co zrobić, by Twoi uczniowie odczuwali przyjemność i chęć uczenia się, by pełni motywacji i zaangażowania chcieli współpracować z innymi uczniami oraz nauczycielami? Podejmij działanie – już dziś zapisz się na jedyny taki kurs coachingowy na rynku EDU COACH ICI online. Zdobądź międzynarodowy certyfikat oraz awans zawodowy. Zostań nauczycielem coachem.

60 godzinny EDU COACH ICI online – 100% satysfakcji

Kto może wziąć udział w kursie?

Tak naprawdę każdy komu leży na sercu los edukacji po pandemii. Ale szczególnie skierowany jest do nauczycieli, wychowawców i pedagogów, którzy w swojej pracy chcieliby wykorzystywać skuteczne i nowoczesne narzędzia coachingowe.

Jakie problemy pomoże mi rozwiązać kurs?

  •  brak motywacji uczniów – szczególnie w czasie i po pandemii,
  •  brak motywacji u nauczyciela,
  •  brak odpowiedniej komunikacji uczeń-nauczyciel-rodzic,
  •  trudne relacje między uczniami,
  •  problemy wychowawcze.

 

 

 

 

Szybki kontakt
+
Wyślij!