Integrująca obecność

cykl indywidualnych sesji pracy z ciałem poprzez oddech

Metoda została stworzona przez Colina P. Sissona, autora inspirujących, rozwojowych szkoleń, warsztatów oraz książek, jak m.in. Wewnętrzne Przebudzenie czy Podróż w Głąb Siebie.

Integracja Oddechem to dynamiczny system rozwoju wewnętrznego oparty na poszerzaniu świadomości.  Obejmuje samoobserwację i świadome oddychanie. Dokonuje się w procesie integracji czterech funkcji: odczuć fizycznych, emocji, myślenia oraz intuicji.

Generalnym celem całego procesu jest wolność, doświadczenie miłości i szczęścia oraz odkrycie, kim naprawdę jesteśmy.
W jakim celu?

– Praca z silnymi emocjami wynikłymi z problemów życiowych i zawodowych

– Praca z takimi emocjami jak poczucie bezwartościowości, beznadziei, bezsilności

– Uwalnianie traum (rozwód, straty, śmierć)

– Praca z dużymi problemami blokującymi codzienne życie

– Zmiana głębokich, ograniczających przekonań powstałych najczęściej w dzieciństwie

Efekty:

Po zakończeniu cyklu sesji staniesz się świadoma/y przekonań, które Cię blokują oraz nauczysz się je transformować, poznasz jak reaguje Twoje ciało w sytuacjach stresowych i nauczysz się tym zarządzać. Nauczysz się radzić sobie z trudnymi emocjami, uwolnisz napięcie, lęk i stres. Dowiesz się jak korzystać ze swojego wewnętrznego potencjału w przykrych momentach swojego życia.

Sesje:

Cykl sesji trwa 7-10 spotkań, spotkania odbywają się od poniedziałku do piątku, jedna sesja to ok. 1,5 godziny.

Inwestycja:

Jedna sesja to 250 zł, w cyklu 5 -10 sesji 200 zł za sesję.

UWAGA: ORGANIZUJEMY, RÓWNIEŻ GRUPOWE SEJSE INTEGRUJĄCEJ OBECNOŚCI ZA JEDYNE 25zł/sesja.

Sesje grupowe odbywają się przez 5 dni z rzędu, w określonym terminie w siedzibie firmy w Zbylitowskiej Górze.

Zgłoś się:

Gabriela Witek 696 896 643 mail: gwitek@szkolacoachingu.edu.pl