Karty Harmonii i Miłości Partnerskiej


Karty Harmonii i Miłości Partnerskiej
5/5 - (1 głos)

 Karty Harmonii i Miłości Partnerskiej

Karty Harmonii i Miłości Partnerskiej to zestaw kart zawierających wartości, tematy lub obszary rozwoju, które pomagają osobom lepiej zrozumieć siebie, swój związek, rozwijać swoje umiejętności i budować lepsze relacje. Te karty służą do refleksji, ćwiczeń i rozmów, które prowadzą do rozwoju osobistego i doskonalenia różnych aspektów życia. Karty te są wykorzystywane zarówno w pracy                                profesjonalnej z indywidualnymi klientami, w kontekście terapii, coachingu, rozwoju zespołowego oraz w relacjach partnerskich. Karty te mogą wykorzystywać osoby indywidualne do własnego rozwoju.

 

Karty Harmonii i Miłości Partnerskiej zawierają różne kategorie, wartości lub tematy, takie jak rozwój osobisty, komunikacja, wartości osobiste, umiejętności interpersonalne, cele życiowe, i wiele innych. Każda karta jest poświęcona jednemu z tych aspektów, a na odwrocie karty znajduje się ćwiczenie, zadanie lub pytanie, które pomaga eksplorować dany temat.

 

Praca z Kartami Harmonii i Miłości Partnerskiej polega na losowaniu lub świadomym wybraniu karty, wykonywaniu ćwiczenia z nią związanego, a następnie refleksji i dyskusji nad wynikami. Te karty pomagają osobom/związkom, parom lepiej zrozumieć swoje potrzeby, wartości, cele i umiejętności, co prowadzi do bardziej świadomego i satysfakcjonującego życia.

 

Karty mogą być wykorzystywane w różnych kontekstach, od pracy indywidualnej poprzez terapię, coaching  czy doradztwo psychologiczne. Pomagają budować samoświadomość, rozwijać umiejętności komunikacyjne, realizować cele życiowe oraz doskonalić się jako

Szybki kontakt
+
Wyślij!