Kurs coachingu w biznesie online! Startujemy 12 maja!


szkolenie coachingowe
5/5 - (2 głosy)

Serdecznie zapraszamy do udziału w kursie coachingowym online Szkoła Life Coachingu. Jeśli marzysz o odkryciu swojego potencjału, wyznaczaniu ambitnych celów i ich osiąganiu, nie może Cię zabraknąć. Nie zwlekaj, zostały ostatnie miejsca. Rozpoczynamy w piątek, 12 maja – to ostatnia szansa, więc nie przegap tej wyjątkowej okazji!

Świat wokół nas ciągle się zmienia, a dążenie do rozwoju pomaga nam lepiej dostosować się do nowych okoliczności, technologii oraz wymogów rynku pracy. Jeżeli chcesz umiejętnie budować relacje, komunikować się z innymi, czy zarządzać konfliktami w pracy musisz rozwijać swoje kompetencje. Rozwój osobisty sprzyja kreatywności, co z kolei może prowadzić do innowacyjnych rozwiązań i nowych pomysłów, nie tylko w pracy, ale także w codziennym życiu. Dlatego już teraz zapraszamy Cię do udziału w skutecznym kursie Szkoła Life Coachingu online. W trakcie zajęć przejdziesz własny proces coachingowy, który będzie trwał przez cały program kursu. Przygotujemy cię przede wszystkim do bycia Coachem w zawodzie, ale też poznasz narzędzia coachingowe, dzięki temu Twoje życie osobiste i zawodowe stanie się pełne poczucia bezpieczeństwa, celowe i świadome.

Zapisuję się na kurs coachingowy Szkoła Life Coachingu online

Zostań profesjonalnym Coachem, pracuj w zawodzie, spełniaj się zawodowe i osobiście. Pamiętaj, że najlepsza inwestycja, która zawsze się zwraca to inwestycja w rozwój osobisty. Przekłada się na lepszą jakość życia, zaspokojenie potrzeb, umiejętność radzenia sobie ze stresem czy zdolność do rozwiązania problemów wpływają na ogólne poczucie szczęścia i dobrostanu.

Szybki kontakt
+
Wyślij!