KURS dla Rodziców. Rozwiń umiejętności rodzicielskie i ciesz się zdrowymi relacjami w rodzinie!


Oceń artykuł post

Problemy wychowawcze z dzieckiem? Mamy na to sposób! Już dziś zapisz się na warsztat „23 punkty kontrolne pomocne wychowywać dziecko” i raz na zawsze pożegnaj trudności rodzicielskie i wychowawcze, które stoją na przeszkodzie w zdrowych relacjach. Spotkanie poprowadzi Lilianna Kupaj w Szkole Coachingu Edukacyjnego w Zbylitowskiej Górze.

Trening umiejętności wychowawczych

Czujesz, że masz trudności wychowawcze ze swoim dzieckiem? Chcesz zrozumieć emocje i potrzeby własnego dziecka? Marzysz o wychowaniu bez kar, krzyku czy gróźb? A teraz wyobraź sobie spokój, szczęście i bezpieczeństwo we własnym domu, w którym jest mniej kłótni i sprzeczek „z byle powodu”. To dom, w którym dzieci szanują rodziców i odwrotnie. Dom pełen ciepła, zrozumienia, miłości i bliskości, gdzie problemy rozwiązywane są konstruktywnie z poszanowaniem panujących zasad. … Brzmi niemożliwie? Ależ nie! Ty też możesz mieć taki DOM i cudowne relacje z dziećmi. Jeżeli dobro rodziny leży Ci na sercu koniecznie zarezerwuj swój czas 21 maja 2022 r. i weź udział w skutecznym i praktycznym kursie Lilianny Kupaj, która nauczy Cię jak osiągnąć efekt świadomego i wspierającego rodzicielstwa.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeżeli dotyczy Cię chociaż jeden z poniższych punktów:

  1. Dziecko Cię nie słucha, mimo, że je prosisz, tłumaczysz.
  2. Dziecko jest agresywne – uderza Cię, jeśli coś nie jest po jego myśli.
  3. Dziecko mówi przykre słowa – jesteś głupia, nie lubię Cię, nie kocham Cię, idź sobie stąd, nie potrzebuję Cię, przeklina.
  4. Dziecko jest wycofane – mało mówi, ma problemy szkolne, mało się uśmiecha, nie chce wychodzić z domu, nie ma kolegów do zabawy.
  5. Dziecko jest uzależnione od gier komputerowych.
  6. Dziecko nie chce samodzielnie uczyć się i wykonywać zadań domowych – Ty odrabiasz za niego zadania, czytasz mu obowiązkowe lektury, przygotowujesz go do kartkówki – w myśl “muszę, bo dostanie jedynkę”

Warsztaty dla Rodziców – postaw na świadome rodzicielstwo

Jeżeli masz dość zmęczenia rolą rodzica, która zaczyna Cię przerastać, coraz częściej tracisz cierpliwość w stosunku do domowników, masz dość krzyków dzieci, ale i dorosłych, a trudne emocje dziecka wywołują w Tobie bezsilność – TEN WYJĄTKOWY KURS DLA RODZICÓW jest dla Ciebie!

Podczas warsztatów prezentujemy konkretną wiedzę opierająca się na badaniach naukowych oraz wieloletnich doświadczeniach rodziców i psychologów!

Co osiągnę dzięki kursowi?

  1. Dowiesz się jak wyznaczać jasne granice.
  2. Nauczysz się rozpoznawać potrzeby dziecka i odpowiednio szybko na nie reagować
  3. Poznasz wartościowe wskazówki jak budować bezpieczne relacje w rodzinie
  4. Zrozumiesz, jak reagować i kiedy interweniować, by dzieci świadomie same rozwiązały konflikt

Koniecznie przyjrzyj się swojemu rodzicielstwu i skonfrontuj się z problemem! Wpisz do kalendarza datę: 21 MAJA 2022 r. w godzinach od 9.00 do 12.00. I za jedyne 250 zł wejdź na wyższy poziom rodzicielstwa! „23 punkty kontrolne pomocne wychowywać dziecko” to kurs skrojony na miarę obecnych wyzwań, z którymi muszą się zmagać rodzice.

Miejsce spotkania: Szkoła Coachingu Edukacyjnego Lilianna Kupaj, Zbylitowska Góra, ul. Ks. J. Popiełuszki 32

KUP WASZTAT

Szybki kontakt
+
Wyślij!

Pobierz darmowego E-BOOKA

 

Zapisz się do newslettera!