Kurs “Szkoła Coachingu” w Warszawie i Gliwicach już wkrótce!!! ZAPISZ SIĘ!


Oceń artykuł post

Szkoła Coachingu I i II stopnia to akredytowany kurs rozwijający kompetencje coachingowe w cyklu siedmiu dwudniowych spotkań, podczas których rozwiniesz swoje umiejętności coachingowe niezwykle przydatne w życiu osobistym i zawodowym. Umiejętności te możesz wykorzystać w zawodzie coacha, do własnego rozwoju, bądź we wdrażaniu kultury coachingowej w swojej firmie.

Kurs pozwoli Ci rozpoznać Twoje umiejętności, zdolności i talenty oraz w pełni wykorzystać swój nieuświadomiony potencjał. Nauczysz się przekraczać bariery, rozszerzać strefę komfortu, poznasz swoje mocne strony i sferę do zmiany. Szkoła Coachingu pomoże Ci podnieść swoje poczucie własnej wartości, znaleźć równowagę i harmonię pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, wytyczać i realizować cele zgodne z wartościami.

Zobacz: OFERTA

Zobacz: HARMONOGRAM Warszawa

Zobacz: HARMONOGRAM Gliwice

Szybki kontakt
+
Wyślij!