Lilianna Kupaj na Podsumowaniu Ruchu Innowacyjnego w Edukacji w roku szkolnym 2014/2015


Oceń artykuł post

W dniu 15.06.2015 r. w Muzeum Miasta Łodzi odbyło się Podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Edukacji w roku szkolnym 2014/2015, zorganizowane przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Wręczone zostały tytuły i certyfikaty w różnych kategoriach dla utalentowanych uczniów, nauczycieli innowatorów, innowacyjnych organizacji, przedstawicielów kreatywnych pracodawców, środowisk naukowych i społecznych.

Doceniona została praca Lilianny Kupaj na rzecz polskiej edukacji, a konkretnie coachingu edukacyjnego. Było to pierwsze tak poważne wyróżnienie. Lilianna Kupaj otrzymała tytuł “Kreator Kompetencji Społecznych”.

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia: GALERIA

Szybki kontakt
+
Wyślij!