Mistrzowski Kurs Trenerski – Trening Umiejętności Społecznych START: MARZEC 2023


kurs coachingowy 2023
5/5 - (2 głosy)

Mistrzowski Kurs Trenerski to kompleksowe szkolenie coachingowe, przygotowane dla przyszłych coachów trenerów, którzy chcą pracować w zawodzie. Kurs rozpoczyna się 24 marca 2023 roku. Zapisz się już teraz! Podczas Mistrzowskiego Kursu Trenerskiego nauczysz się prowadzić sesje trenerskie, warsztatowe i treningi coachingowe.

Trening Umiejętności Społecznych to niepowtarzalna szansa do poznania najnowocześniejszych i najskuteczniejszych narzędzi coachingowych do prowadzenia szkoleń, warsztatów i treningów z osobami dorosłymi. Weź udział w Treningu Umiejętności Społecznych, zdobądź międzynarodową certyfikację oraz tytuł Trenera Umiejętności Społecznych.

>> ZAPISUJĘ SIĘ NA MISTRZOWSKI KURS TRENERSKI <<

kurs coachingowy 2023

Trening Umiejętności Społecznych (TUS) – weź udział w kursie i zdobądź tytuł Trenera

Nie ważne w jakim zawodzie teraz pracujesz, jaką pełnisz funkcję i jakie masz doświadczenie. Celem Mistrzowskiego Kursu Trenerskiego jest przygotowanie do pełnienia zawodu trenera. Trening Umiejętności społecznych dedykowany jest osobom przygotowującym się do pracy trenera w zakresie miękkich kompetencji (w tym trenera wewnętrznego).

Kurs Treningu Umiejętności Społecznych – kiedy?

Kurs rozpoczyna się w marcu 2023 r. Trwa 120 godzin, jest podzielony na 5 zjazdów. Każdy z nich trwa 3 dni.

Poznaj dokładne terminy zjazdów:

  1. 24-25-26.03.2023
  2. 21-22.23.04.2023
  3. 19-20-21.05.2023
  4. 16-17-18.06.2023
  5. 21-22-23.-7.2023

Tylko 120 godzin dzieli Cię od zmiany życia i pracy w wymarzonym zawodzie!

Zmiana jest możliwa! Zostań swoim najlepszym mentorem i odkryj potencjał w sobie. Zapisz się na nasz kurs Mistrzowski Kurs Trenerski i poznaj narzędzia, dzięki którym osiągniesz swoje cele i rozwiniesz swoje umiejętności. Z nami uwolnisz swoją kreatywność, zwiększysz samoświadomość i zaczniesz realizować swoje marzenia.

Nasze kursy są prowadzone przez wykwalifikowanych ekspertów, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą.

Szybki kontakt
+
Wyślij!