Niewiarygodna okazja! Weź udział w V Międzynarodowej Konferencji International Coaching Day 2023 – teraz w wersji online!


Najnowsze kursy Lilianna Kupaj
5/5 - (1 głos)

Czy jesteś gotów na przełom w swojej karierze coachingowej? Mamy dla Ciebie fantastyczne wiadomości! V Międzynarodowa Konferencja International Coaching Day 2023 to wydarzenie, którego po prostu nie możesz przegapić!

Wyprzedane miejsca stacjonarne? Nie martw się!

V Międzynarodowa Konferencja International Coaching Day 2023 została wysprzedana w rekordowym czasie, co tylko potwierdza jej ogromną wartość. Nie zdążyłeś się zarejestrować i nie będzie Cię na miejscu? Nie martw się! Jeszcze można zdążyć! Dzięki opcji udziału online, wciąż możesz być częścią tego historycznego wydarzenia.

👉 Kliknij tutaj, aby zarejestrować się teraz!

Co nas czeka?

 Dwudniowa konferencja odbywa się 2-3 września 2023 r. w Szkole Coachingu Edukacyjnego Lilianna Kupaj Zbylitowska Góra k/Tarnowa oraz online przez Zoom. Zastanawiałeś się kiedyś, jak pokonać bariery wewnętrzne, które blokują Cię przed prawdziwym szczęściem i spełnieniem? Ta konferencja dostarczy Ci narzędzi do rozwiązania tego problemu—zarówno dla siebie, jak i dla Twoich klientów. Pod hasłem „Od lęku do pokochania siebie naprawdę”, konferencja oferuje serię wykładów i warsztatów, które mogą dosłownie odmienić Twoje życie i praktykę coachingową.

Wykład specjalny: „Prowokatywność w coachingu” od Joanny Czarneckiej

Nie przegap okazji, by nauczyć się od jednego z najwybitniejszych coachów w Polsce! Jest to nie tylko szansa na zdobycie nowej wiedzy, ale również okazja do spotkania z jednym z najbardziej wpływowych coachów w Polsce. Joanna Czarnecka jest autorytetem w dziedzinie prowokatywności w coachingu i ma do zaoferowania mnóstwo praktycznych wskazówek.

Spotkanie z Lilianną Kupaj

Poznaj wizjonerkę i pionierkę coachingu w Polsce, która wpłynęła na rozwój tej branży w naszym kraju. Jako założycielka Szkoły Coachingu Edukacyjnego, Lilianna Kupaj to jedna z najważniejszych postaci w polskim coachingu.

Dlaczego warto?

  • Specjalne bonusy i prezenty
  • Materiały w wersji elektronicznej
  • Zaświadczenie o uczestnictwie w konferencji międzynarodowej
  • Wystąpienia ekspertów, interaktywne warsztaty i cenne kontakty branżowe

Koszt i zapisy

Opłata konferencyjna to jedyne 95 zł i obejmuje dostęp do wszystkich wykładów i warsztatów. Ale uwaga: zapisy tylko do 1 września 2023 r.

Kupuję udział w kursie online

⏰ Nie zwlekaj! Miejsca online mogą się skończyć równie szybko, jak te stacjonarne. Zarejestruj się już dziś i zrób krok na drodze do bycia wyjątkowym coachem!

Czekamy na Ciebie!

Szybki kontakt
+
Wyślij!