Odkryj swoją ścieżkę sukcesu – rozpoczynamy kurs coachingowy w styczniu


szkolenie coachingowe
Oceń artykuł post

Rozpocznij 2024 rok z impetem dzięki naszemu Kursowi Coachingowemu Online, który startuje 27 stycznia! Odkryj, jak możesz przekształcić swoje życie i pomagać innym osiągać ich cele. Zapisz się teraz i zrób pierwszy krok w kierunku bycia profesjonalnym coachem.  

Kiedy: 27 – 28 stycznia 2024 r.

Gdzie: platforma online, Zoom

Godziny: 8.30 – 16.30.

Co to jest coaching?

Coaching to proces wspierający rozwój osobisty i zawodowy, który pozwala jednostkom osiągnąć swoje najwyższe aspiracje. Jest to dynamiczna i elastyczna metoda rozwoju, która dostosowuje się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Dlaczego warto wybrać nasz kurs coachingowy?

Nasz kurs coachingowy online oferuje unikalne połączenie teorii i praktyki. Przez jeden weekend (sobota, niedziela) będziesz miał okazję nauczyć się od doświadczonych coachów, którzy podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami. Dowiesz się, jak stosować różne techniki coachingowe, jak budować relacje z klientami i jak efektywnie wspierać ich w osiąganiu celów.

>> ZAREJESTRU SIĘ TERAZ <<

Co zyskasz uczestnicząc w kursie?

Udział w kursie coachingowym Szkoła Life Coachingu online pozwoli Ci nie tylko poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności coachingowe, ale również da Ci szansę na osobisty rozwój. Będziesz miał okazję do sieciowania z innymi pasjonatami coachingu i zbudowania własnej marki w branży.

Szczegóły kursu coachingowego online

Szczegółowe informacje o kursie, w tym plan zajęć, certyfikaty, opłaty i sposób rejestracji, znajdziesz na naszej stronie internetowej TUTAJ. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i skorzystania z możliwości rejestracji online. Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji do zdobycia kompetencji coachingowych, które mogą odmienić Twoje życie zawodowe i osobiste!

Twoja przyszłość jako coach

Po zakończeniu kursu będziesz przygotowany do podjęcia wyzwań zawodowych jako coach. Niezależnie od tego, czy planujesz pracę z klientami indywidualnymi, czy w organizacjach, nasz kurs zapewni Ci solidne fundamenty i umiejętności niezbędne do efektywnego coachingu. Zostaniesz częścią rozwijającej się społeczności coachów, którzy dokonują zmiany w życiu ludzi na lepsze.

Nie czekaj, zacznij swoją podróż jako coach już teraz! Zapisz się na nasz Kurs Coachingowy Online, który rozpoczyna się 27 stycznia. Odkryj, jak możesz wnieść pozytywną zmianę w życie innych, jednocześnie rozwijając siebie.

Odwiedź Szkołę Coachingu Edukacyjnego i zarejestruj się już dzisiaj!

Szybki kontakt
+
Wyślij!