Olga Szwajgier gościem Szkoły Coachingu!!!


Oceń artykuł post

22-23 września 2012 

WARSZTATY Z OLGĄ SZWAJGIER 

LABORATORIUM GŁOSU,

czyli W POSZUKIWANIU WEWNĘTRZNEGO ?JA? 


Z radością informujemy, że 22-23 września 2012 r. (sobota-niedziela) po raz kolejny pojawi się w Tarnowie na zaproszenie SZKOLY COACHINGU Lilianny Kupaj – Olga Szwajgier – jedna z największych sopranistek świata, by poprowadzić niezwykły warsztat LABORATORIUM GŁOSU dla wszystkich pragnących odnaleźć pełnię i radość życia.

Unikatowy warsztat z jedną z największych sopranistek świata, to przede wszystkim szukanie, odkrywanie siebie i swojego brzmienia. Zajęcia inspirują do badania i poszukiwania swoich ukrytych możliwości – nie tylko głosowych. Pomagają odbudować wiarę w siebie, uczą tolerancji i akceptacji siebie, uczą wykorzystywania swoich błędów jako “arcymistrzów” w rozwoju. Olga nie narzuca jedynej i słusznej drogi, wprost przeciwnie – ukazuje, że powielanie innych to zaprzepaszczenie siebie. Zachęca do korzystania z potęgi swojej intuicji, wyobraźni, wizualizacji i autosugestii. Bazuje na harmonii ciała, umysłu i ducha. Uczy jak uleczyć swoją duszę poprzez dźwięk .

Z doświadczenia pedagogicznego Olgi wynika, że nie ma osób bez słuchu, głosu czy poczucia rytmu, jest tylko nieumiejętność posługiwania się tymi środkami ekspresji. Olga uczy jak śpiewać całym ciałem, wierząc, że to co jest dostępne dla niej, dostępne jest też innym ludziom. Potrafi z niespotykaną szczerością i odwagą opowiadać o podróżach w głąb samej siebie, o poszukiwaniu korzeni własnego istnienia. Wierzy, że wszystkie wydarzenia w naszym życiu spowodowane są naszymi myślami i słowami – “Twoje myśli i słowa – powtarza często – tworzą Twoją rzeczywistość”. Zachęcamy więc do udziału w warsztacie każdego, kto chciałby otworzyć się na tę niezwykłą formę wyrażania siebie i poszukiwania swego wewnętrznego dziecka, by na nowo odzyskać dostęp do osobistej radości i spełnienia. ,

Dźwięk to ruch, oddech i wibracja. Towarzyszy nam on od przyjścia na świat, a nawet wcześniej. Jest w nas i wokół nas. Każdemu dźwiękowi przypisany jest określony kolor oraz centra energetyczne w naszym ciele. Pracując z Olgą Szwajgier przekonujemy się, że całe nasze ciało wraz z krtanią i strunami głosowymi jest doskonałym instrumentem muzycznym.  Uczy jak umiejętnie wykorzystywać głos w komunikacji, ale jednocześnie jako narzędzie do relaksacji, osobistej ekspresji, budowania poczucia wartości oraz odzyskania pełni i pełnosprawnego wewnętrznego dziecka w sobie !!

Jeśli ktoś jeszcze waha się, czy wziąć udział w tym warsztacie. Zdecydowanie zachęcamy!!

Gwarantujemy niezapomniane przeżycia!! 

Weekendowy warsztat obejmuje zajęcia w sobotę i w niedzielę od 10.00 do 18.00 i w niedzielę od 9.00 do 17.00.

A polecamy go szczególnie, gdyż Olga Szwajgier koncentruje się obecnie na prowadzeniu warsztatów i lekcji indywidualnych w Krakowie i daje się namówić na wyjazdowe warsztaty coraz rzadziej. Jeśli chcesz wziąć udział w warsztacie w Tarnowie, zgłoś się zanim inni Cie ubiegna (kontakt na końcu informacji).

W programie zajęć:

– poznanie unikatowej metody pracy z głosem Olgi Szwajgier;

– nauka specyficznej dla tej metody emisji głosu, techniki operowania głosem oraz praca nad jego świadomym brzmieniem;

– świadome wyrażanie siebie – poprzez samoakceptację

– poznanie swoich możliwości głosowych; – odkrywanie własnej indywidualności i i ekspresji poprzez dźwięk;

 

Olga Szwajgier

Światowej sławy wokalistka, sopran. Jako jedyna osoba na świecie ćwiczeniami własnego pomysłu poszerzyła skalę swojego głosu z 3 do 6 oktaw. Śpiewa na granicy słyszalności. Jest autorką unikatowej metody pracy z głosem. Prowadzi zajecia w Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie oraz Internationale Akademie für Neue Music w Schwaz (Austria). W swoim dorobku artystycznym posiada kilkaset prawykonań światowych i polskich. Śpiewa m. in. Utwory Mozarta, Bacha, Pendereckiego, Lutosławskiego, Risseta, Ivesa. Występuje na najważniejszych festiwalach muzki współczesnej w Polsce, we Włoszech, w Niemczech, we Francji, w Holandii oraz w Stanach Zjednoczonych. Dokonała wielu nagrań płytowych, radiowych, telewizyjnych, filmowych i teatralnych. Komponuje muzykę i pisze teksty o głębokim przesłaniu humanistycznym. W 1991 roku wystąpiła w Carnegie Hall nakoncercie uświetniającym obchody stulecia tej sceny. Uhonorowana tyutułem ?Woman of thew Year 1991/92? przez International Biographical Centre w Cambridge. Jest deputowaną do Międzynarodowego Parlamentu do Spraw Bezpieczeństwa i Pokoju przy ONZ. Prowadzi autorską szkołę wokalną “Laboratorium głosu” z siedzibą w Krakowie.

Dodatkowa oferta rabatowa dla Klubowiczów i Sympatyków Tarnowskiego Klubu Coachingu i Rozwoju –

10 % rabatu – TYLKO dla WAS !! 

Informacje, zapisy, wpłaty:

Agnieszka Szajer, tel.660 693 637; e-mail: aszajer@szkolacoachingu.edu.pl

Odpłatność za 2-dniowy warsztat: 400 zł

Wpłaty należy dokonać na konto:

SZKOŁA COACHINGU Lilianna Kupaj: Bank BGŻ O/Tarnów, Nr konta 87 2030 0045 1110 0000 0188 4510; w tytule proszę napisać: Laboratorium głosu Olgi Szwajgier (warsztaty: wrzesień?2012) oraz swoje Imię i Nazwisko .

Tylko wcześniejsze zgłoszenie i wpłata w terminie do 15 września br. (minimum 200 zł zaliczki) gwarantują miejsce na warsztacie. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność wpłat.

“Polub” SZKOŁĘ COACHINGU Lilianna Kupaj lub Klub Coachingu i Rozwoju – Tarnów na Facebook.com –

zadzwoń – zapisz się – upomnij się o rabat na warsztaty !!

 


Zapraszamy na unikatowe zajęcia – pierwszy raz w Tarnowie dostępne dla wszystkich !!! Nie pozwól by ominęło Cie niepowtarzalne wydarzenie jakim sa warsztaty Olgi Szwajgier LABORATORIUM GŁOSU 22-23 wrzesnia 2012 r. (sobota-niedziela)

Zapraszamy !! 

 

Szybki kontakt
+
Wyślij!