Opinie uczestników po ukończeniu kursu Mistrzowski Kurs Trenerski


5/5 - (2 głosy)

Opinie uczestników z edycji: 13.06.2020 – 29.12.2020

“Mistrzowski Kurs Trenerski przede wszystkim otworzył przede mną nowe możliwości. Dał nowy, prestiżowy zawód i narzędzia do jego wykonywania. To nie pierwszy mój kurs w tej szkole. Trenerka i jednocześnie właścicielka szkoły tworzy magiczną atmosferę rozwoju procesu grupowego, co w konsekwencji prowadzi do nawiązania bliskich relacji między uczestnikami a dla mnie – osoby z talentami relacyjnymi to bezcenna wartość dodana do wszystkich narzędzi i umiejętności, które nabyłam” M. Wawrzyszko

“Najbardziej na szkoleniu podobało mi się, gdy trener podążał za potrzebami grupy. Zbudował grupę i poczucie bezpieczeństwa w niej. W sytuacjach trudnych nie tracił swojego autorytetu”

“Na szkoleniu najbardziej podobała mi się swoboda i autentyczność trenera na sali szkoleniowej, jego wiedza i sposób przekazywania”

“Po szkoleniu najbardziej doceniłam strukturę, zastosowanie modelu 4 MAT”

“Zajęcia na wysokim poziomie, przekazana informacja zarówno merytoryczna, jak i praktyczna w sposób bardzo dobry. Miła atmosfera na szkoleniu. Trener zadbał o proces grupowy. Dla mnie bardzo dobrą rzeczą była obserwacja różnorodności postaw trenerskich prowadzących zajęcia” M. Florek


Opinia uczestnika z edycji: 03-25.11.2020

“Dzięki kursowi zaczęłam inaczej patrzeć na budowanie relacji z klientem. Odkryłam jak ogromne znaczenie ma przekazywanie wiedzy do każdego rodzaju klienta. Świetne podejście prowadzącej Lilianny Kupaj pozwoliło mi nie tylko na przełamanie pewnych blokad i schematów,ale również na spojrzenie w głąb siebie przez pryzmat roli trenera. Cudowna osoba, fantastyczny warsztat, ogrom przydatnej wiedzy.” A. Pietrzykowska

Szybki kontakt
+
Wyślij!

Pobierz darmowego E-BOOKA

 

Zapisz się do newslettera!