Otwieramy nowe oddziały Szkoły Coachingu w Polsce!!!


Oceń artykuł post

To już kolejna edycja Szkoły Coachingu !!

Sześciomodułowa Szkoła Coachingu zawiera podstawowy program w zakresie profesji coacha. Program Szkoły Coachingu jest programem akredytowanym przez międzynarodowe Stowarzyszenie ICI, dając gwarancję otrzymania niezbędnej wiedzy coachginowej

W ramach Szkoły Coachingu zdobędziesz nowy zawód, rozwiniesz swoje kompetencje i umiejętności nie tylko coachingowe, ale również interpersonalne i osobiste w szerokim zakresie. Otrzymasz niezbędne materiały szkoleniowe oraz 40 godzin praktyk coachingowych wraz z superwizją. Dodatkowo zapewniamy Ci możliwość stałego wsparcia tzw. “opieki poszkoleniowej” zanim poczujesz się wystarczająco pewnie w nowej roli. Tu proponujemy adeptom i absolwentom naszej Szkoły Coachingu konsultacje lub kontakt doradczy, warsztaty dla Coachów i trenerów, udział w Klubie Coachingu oraz możliwość kontynuowania rozwoju zawodowego i zdobywania kolejnych szczebli na drodze osobistej kariery – II stopień SZC i akredytację.

TARNÓW.

Zajęcia zaczynają się od 27 października 2012
Aktualny harmonogram zajęć w zakładce COACHING I SZKOLENIA/ SZKOŁA COACHINGU.

Trener prowadzący: Lilianna Kupaj

Master Coach ICI, Trener Komunikacji Interpersonalnej

Więcej informacji mailowo lub telefonicznie – kontakt:
e-mail: aszajer@szkolacoachingu.edu.pl lub tel: 660-693-637

ŚLĄSK.

Zajęcia zaczynają się od 08 grudnia 2012
Aktualny harmonogram zajęć w zakładce COACHING I SZKOLENIA/ SZKOŁA COACHINGU.

Trener prowadzący: Magdalena Daraż-Gogół

Executive Coach ICI, Trener Komunikacji Interpersonalnej

Więcej informacji mailowo lub telefonicznie – kontakt:
e-mail: magdalenadg@szkolacoachingu.edu.pl lub tel: 604-073-307

WARSZAWA.

Zajęcia zaczynają się od 15 grudnia 2012
Aktualny harmonogram zajęć w zakładce COACHING I SZKOLENIA/ SZKOŁA COACHINGU.

Trener prowadzący: Małgorzata Charaszkiewicz

Executive Coach ICI, Trener Komunikacji Interpersonalnej

Więcej informacji mailowo lub telefonicznie – kontakt:
e-mail: malgorzatach@szkolacoachingu.edu.pl lub tel: 602-582-583

Dołącz do grona naszych adeptów !!

Zapraszamy Cię serdecznie

Szybki kontakt
+
Wyślij!