Coachowisko 2017


Oceń artykuł post

IX Coachowisko największe targi i konferencja coachingu w Europie odbyło się 14-17 września 2017 w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie. Coachowisko to Wszystko o Coachingu: wykłady, warsztaty, prezentacje, stoiska szkół coachingu i organizacji coachingowych, a w tym roku dodatkowo 4-go dnia świętowaliśmy obchody “15-lecia Coachingu w Polsce”.

Podczas Coachowiska mieliśmy okazję spotkać się z naszymi klientami, na firmowym stoisku, porozmawiać, oraz przedstawić nasze produkty. Dużą popularnością cieszyła się nowość: Karty Rozwojowe Sens – karty rozwojowe, coachingowe, trenerskie.

Lilianna Kupaj, dyrektor zarządzająca Szkołą Coachingu wygłosiła dwa wykłady: “Inteligencja emocjonalna jako kluczowa kompetencja coacha”, oraz “Pytania diagnozujące i wznoszące”. Poniżej możecie pobrać prezentacje z obu wykładów.

  1. Inteligencja emocjonalna jako kluczowa kompetencja Coacha   Pobierz: Coachowisko 2017
  2. Pytania diagnozujące i wznoszące                                                    Pobierz: PYTANIA D I W

 

Szybki kontakt
+
Wyślij!