Rusza II edycja Szkoły Coachingu Lilianna Kupaj w Gliwicach!!!


Oceń artykuł post

Czy chcielibyście zmienić coś w swoim życiu? Jesteście usatysfakcjonowani ze swojego życia prywatnego i zawodowego? Jak wygląda Wasza komunikacja w rodzinie, pracy? Chcielibyście się rozwijać? Dowiedzieć się co zrobić, gdy pojawia się problem… jak unikać konfliktów, jak rozmawiać z drugim człowiekiem, dowiedzieć się co drzemie w Was samych? Zapraszamy na kurs coachingowy Szkoła Coachingu I stopnia!!! – niesamowity zastrzyk wiedzy i praktyki, co zaprocentuje na Wasze całe życie!!! Zapisz się już teraz!!!

Kontakt do Centrali Szkoły: e-mail: biuro@szkolacoachingu.edu.pl, tel. 696 896 643

Kontakt do Dyrektora Oddziału, a zarazem trenera prowadzącego – Magdaleny Daraż-Gogół: magdalenadg@szkolacoachingu.edu.pl, tel. 604-073-307

Ofertę kursu znajdziecie w zakładce strony Oferta dla Ciebie lub Oferta dla Biznesu, a harmonogram w zakładceoddziału – Śląsk.

Zapraszamy 🙂

Szybki kontakt
+
Wyślij!