Szkoła Coachingu Edukacyjnego z prestiżowymi akredytacjami


5/5 - (1 głos)

Stale podnosimy standardy oferowanych usług. Stawiamy na skuteczny rozwój, podnosimy nasze kompetencje, certyfikujemy się i doskonalimy. W naszej pracy, która jest jednocześnie naszą misją i wielką pasją zawsze kierujemy się dobrem Klienta. W tym roku szykujemy kilka zmian, poszerzamy strategię coachingową, dzięki czemu nasi absolwenci osiągną najwyższe kompetencje na rynku w zakresie coachingu indywidualnego, biznesowego i edukacyjnego.

szkoła coachingu edukacyjnego Lilianna Kupaj

 

– Drodzy w tym roku będzie trochę zmian u nas! Będziecie mieć wybór – w korzystaniu z akredytowanych programów coachingowych. Jak do tej pory wciąż rozwijamy nasze kompetencje w ICI – International Association of Coaching Institutes – podkreśla Lilianna Kupaj, dyrektor zarządzająca Szkołą Coachingu.

W połowie roku, programy Szkoły Coachingu Edukacyjnego będą miały dodatkowo akredytację ICF. Lilianna Kupaj jako dyrektor merytoryczny odnawia kompetencje Superwizora Coachingu w Izba Coachingu oraz pozyskuje nową kompetencję w ICF – jak coach PCC.

Jesteśmy dla Was gotowi, kompetentni, profesjonalni – dodaje Lilianna Kupaj.

 

 

Szybki kontakt
+
Wyślij!