Szkolenie z Ustawień Systemowych w coachingu


Oceń artykuł post

Informujemy, że 2 października 2016r. w Tarnowie, odbędzie się otwarte szkolenie z ustawień systemowych w coachingu. W czasie spotkania uczestnicy będą mogli zapoznać się z metodą ustawień systemowych, stosowaną w pracy coachingowej, doświadczając osobiście demonstrowanych konstelacji.

Metoda systemowa zdobywa coraz szersze uznanie na całym świecie. Ustawienie systemowe (konstelacja) to „żywa mapa” niewidocznych wzorców dotyczących danego problemu ukazanego na tle systemu, w którym funkcjonuje klient, czy grupa. Stworzenie w przestrzeni modelu takiej relacji pokazuje coachowi i klientowi dynamikę problemu w nowej perspektywie.

Zapraszamy, jeśli chcesz udoskonalić swój warsztat coachingowy i wzbogacić proces pracy z klientem.

Termin: 02.X.2016

Cena: 295,00 zł brutto

Trener prowadzący: Maria Piegowska

Miejsce: ul. Nowy Świat 30, Tarnów

Kontakt: 696 896 643

Szybki kontakt
+
Wyślij!