Trenerzy

• Coach Superwizor Izby Coachingu
  • Praktyk Integrującej Obecności
  • Konsultant Zarządzania

Autorka i trener programu Szkoły Coachingu akredytowanego w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Coachów ICI. Specjalizuje się w coachingu: life, biznes i edu. Posiada najwyższą akredytację Coach Master Trainer International Association of Coaching Institutes. Jest, także akredytowanym coachem superwizorem Izby Coachingu. Pracuje jako mentor,  superwizor i wykładowca akademicki.

Zapoczątkowała w Polsce nurt coachingu edukacyjnego i wypuściła w świat pierwszych Nauczycieli – Coachów.

Autorka 6 książek o tematyce life i edu coachingowej: „Twój Podręczny Mentor”, „Coaching przy kuchennym stole”, “Świadoma i Piękna”, „Kompetencje coachingowe nauczycieli. Jak rozwijać potencjał ucznia w szkole”, „Kompetencje trenerskie w pracy nauczyciela. Jak zmotywować ucznia do nauki”, “Jak pomóc młodym ludziom wejść w dorosłość. 75 coachingowych lekcji wychowawczych”.

Kobieta biznesu uhonorowana w 2015 r. tytułem Kreator Kompetencji Społecznych. W 2012 roku nominowana na Ambasadorkę Przedsiębiorczości Kobiet. Znalazła się w prestiżowym gronie najlepszych Coachów i Trenerów polskich w „Leksykonie coachów trenerów mówców polskich” wydanym przez Wydawnictwo GALL w 2015 roku. Prezes Fundacji Świadomego Rozwoju Edukacji.

Posiada uprawnienia trenerskie do uczenia metody Transforming Communications™. Jest to komunikacja skierowana do ludzi na  wymagających stanowiskach (zarządy firm, menadżerowie oświaty,terapeuci, trenerzy, coachowie).

Dysponuje ponad 1000 godzin doświadczenia w przeprowadzaniu indywidualnych sesji coachingowych i ponad 5000 godzin na sali szkoleniowej jako trener prowadzący.

Jej pasją jest wspieranie klientów w ich drodze odkrywania własnego potencjału i talentów. Najważniejsze wartości w jej życiu to miłość i wiara w drugiego człowieka. Jak nie pracuje z ludźmi, to pisze książki. Często przebywa w lesie, aby połączyć się z naturą. Czerpie siłę ze świata przyrody. Uważa się za szczęśliwą i spełnioną kobietę.

Beata Burkat – Z wykształcenia polonistka, z wyboru i zamiłowania – trenerka i coach. Lubi to, co robi. Łatwo nawiązuje kontakty, jest ciekawa ludzi i słucha ich w taki sposób, aby czuli, że są ważni. Szkolenia prowadzi od jedenastu lat. Pracuje z menadżerami, nauczycielami, studentami i osobami bezrobotnymi.

Prowadzi warsztaty z zakresu kompetencji osobistych, które obejmują: szeroko rozumianą komunikację, porozumienie bez przemocy, asertywność, zarządzanie stresem, motywację, wystąpienia publiczne, inteligencję emocjonalną. Jest również akredytowanym coachem, z najwyższym tytułem Master Coach ICI.

Pracuje z klientami nad ich celami osobistymi i zawodowymi. W pracy najbardziej zależy jej na zarażaniu ludzi energią i radością, tak aby odkrywali w sobie piękno i odważyli się działać.

Wiesława Krysa – Coach, trener ICI, nauczyciel dyplomowany z bogatym doświadczeniem w pracy z uczniami. Jej pasję i zaangażowanie w działania na rzecz polskiej oświaty potwierdzają m.in. dwie nagrody Prezydenta miasta Tarnowa za wyróżniające osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej, a także 5 nagród Dyrektora szkoły. Pracuje jako wykładowca kompetencji coachingowych i komunikacji transformującej.

Prowadzi szkolenia dla nauczycieli, pedagogów, psychologów, bibliotekarzy, doradców metodycznych i zawodowych oraz kadry zarządzającej oświatą. Jak nikt inny, własnym doświadczeniem może potwierdzić skuteczność wprowadzania do szkół metod coachingowych. Autorka publikacji w prasie pedagogicznej: „Co słychać”, „Szkoła Specjalna”, „Wychowawca”, „Świat ciszy” oraz w Internecie: „Edukator 2”, „Trendy”, „Hejnał Oświatowy”. Współautorka książek “Kompetencje coachingowe nauczycieli”, oraz “Kompetencje trenerskie w pracy nauczyciela”.  Współautorka monografii naukowej „Coaching jako konstruktywny dialog”. Laureatka tytułu „Kreatywny Nauczyciel Małopolski” (2015 rok). Ekspert podczas XIII Ogólnopolskiej Konferencji Kadry Kierowniczej Oświaty w Krakowie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego (marzec 2016). Prelegent podczas VII Międzynarodowej Naukowej Konferencji Coachingu na Akademii Lena Koźmińskiego w Warszawie (czerwiec 2016). Jej pasją są podróże, poznawanie świata u boku męża – podróżnika, bycie z ludźmi.

W 2008 r. zdobyła I nagrodę za artykuł o podróży do Gruzji w portalu internetowym Travelbit. Sama określa swoją misję jako zasilanie życia najpiękniejszymi formami darów: miłością, troskliwością, przyjaźnią i uznaniem, zgodnie z maksymą “co zasiejesz, to zbierzesz”.