“Twój Podręczny Mentor”


Oceń artykuł post

https://www.szkolacoachingu.edu.pl/templates/gfx/content/twoj-mentor.jpg

Od autora…

Jeśli jesteś Coachem, Trenerem, Menadżerem, Nauczycielem, Pedagogiem czy  Psychologiem, to właśnie dla Ciebie napisałam tę książkę. Moim celem było przedstawić Ci praktyczne narzędzia i procesy coachingowe, które działają. Są tak napisane, abyś z chęcią
i łatwością chciał je zastosować.

Wierzę głęboko, że pomogą Ci skuteczniej i z satysfakcją żyć i pracować. Ta książka może także służyć Ci jako gotowy podręcznik do przygotowywania warsztatów i treningów.

W książce zawarłam to, czego nauczyłam się od Mistrzów Coachingu, którymi dla mnie są: Robert Dilts, Richard Bolstad, Stephen Gillligan, Colin P. Sisson, Frank Farelli, David Gordon. Chcę podzielić się z Tobą tą wiedzą.

Większość procesów, które opisuję pochodzi z warsztatów prowadzonych przez  samych twórców narzędzi coachingowych. Są więc z ?pierwszej ręki?. Każde z nich wielokrotnie sprawdziłam z moimi Klientami.

 

Lilianna Kupaj

Zapraszamy do Naszej księgarni: http://klubszkolycoachingu.pl/index.php?pid=ksiazki

Szybki kontakt
+
Wyślij!