Uzyskaj międzynarodowy certyfikat z coachingu


4.6/5 - (5 głosów)

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, umożliwiamy uzyskanie międzynarodowych certyfikatów z zakończonych kursów i szkoleń coachingowych organizowanych przez naszą szkołę. Na chwilę obecną wydajemy certyfikaty w językach: polskim, angielskim i niemieckim.

szkolenia coachingowe 2022
Zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach coachingowych. Otrzymaj międzynarodowe akredytacje i certyfikaty z coachingu.

Uczestnictwo w naszych prestiżowych szkoleniach coachingowych zapewnia zdobycie umiejętności koniecznych do profesjonalnego prowadzenia coachingu. Umiejętności te są określone przez najwyższe standardy ICI, ICF i IC oraz potwierdzone w postaci prestiżowego, rozpoznawalnego na całym świecie certyfikatu: ICI – International Association of Coaching Institutes.

W 2015 roku uzyskaliśmy tytuł Experienced Coaching Institute, nadany przez międzynarodowe Stowarzyszenie Coachów – International Association of Coaching Institutes (ICI). Dzięki temu posiadamy uprawnienia do samodzielnego, wewnętrznego akredytowania swoich klientów w ICI.

>>Trwają zapisy na szkolenie coachingowe II stopnia – SPRAWDŹ!<<

Trzeba dodać, że po naszych kursach oferujemy możliwość akredytacji w ICF drogą Portfolio. Wystarczy złożyć aplikację do ICF uwzględniającą ilość godzin przeprowadzonego coachingu.

Jako pierwsza instytucja i Szkoła Coachingu w Polsce, posiadamy uprawnienia do międzynarodowego certyfikowania nauczycieli – coachów, certyfikatem Edu – Coach ICI.

Nasze najpopularniejsze szkolenia coachingowe: 

Szybki kontakt
+
Wyślij!