Wakacje to czas rozwoju osobistego – zapisz się na Wakacyjny Kurs Coachingu


5/5 - (3 głosy)

Inwestuj w siebie i stale zwiększaj swoją wartość na rynku pracy. Wakacyjny Kurs Coachingu I stopnia organizowany przez Szkołę Coachingu Edukacyjnego Lilianny Kupaj to niepowtarzalna okazja, by rozwinąć pasję, potencjał, podnieść kwalifikacje zawodowe i zdobyć Międzynarodowy Certyfikat na poziomie Fundamental Coaching Skills ICI. Zostały ostatnie wolne miejsca, zapisz się już teraz!

szkolenie coachingowe Lilianna Kupaj
Podczas wakacji w warunkach pozytywnej atmosfery i relaksu uczymy się skuteczniej i szybciej, a zdobytą wiedzę zapamiętujemy na dłużej.

Rozwój osobisty szkolenia

Chcę przypomnieć Ci o tym, jak wielki potencjał ma człowiek. Jak Ty wielki masz potencjał. A zapominasz o tym! Dostajesz przypomnienia z każdej strony. Pokazują Ci to: ludzie, których spotykasz, emocje, które się pojawiają oraz ciało, które Ci komunikuje. Z tematem potencjału ludzkiego pracuję każdego dnia. Wciąż obserwuję, że ludzie posiadają bardzo małą wiedzę na temat możliwości jakimi dysponują, co niesie ze sobą BYCIE człowiekiem. Zostaliśmy stworzeni w taki sposób, aby dzięki uważności i mądrości życiowej brać informację zwrotną na temat tego co mi się przydarza.

Po to, aby:

  • wyciągać wnioski i uczyć się z życia, które się wydarza,
  • rozwijać się,
  • być zdrowym,
  • bardziej szczęśliwym,
  • kochać siebie bardziej

Dlatego tak ważne jest odkrycie własnego potencjału oraz rozbudzanie poczucia własnej wartości i możliwości, jakie się z tym wiążą. Podczas Wakacyjnego Kursu Coachingowego odkryjesz swoje mocne strony, dowiesz się do czego dążysz, będziesz maksymalnie PEWNY SIEBIE i swoich kompetencji! Masz wielki potencjał, pamiętaj o tym! Zaufaj nam i dowiedz się jak go odkryć.

👉Chcę zapisać się na Wakacyjny Kurs Coachingu 1 stopnia

Plan rozwoju osobistego

Jak odkryć własny potencjał i jak odnaleźć mocne strony? To już nie jest takie proste! Do tego potrzebna jest wiedza i głębszy poziom uczenia się. Co pokazują Ci ludzie, których spotykasz? Są lustrem dla Ciebie. Możesz w nich zobaczyć zarówno to, co u siebie akceptujesz i to, czego nie akceptujesz. To jest nazywane procesem projekcji w psychologii. Twoje emocje, które się pojawiają, dają Ci informację. Na przykład zazdrość przypomina Ci, abyś się nie porównywała do innych, że jesteś wartościową osobą – taka jaka jesteś. Masz mocne strony, zalety, które są unikalne w świecie, tak jak linie papilarne. Prawdopodobnie ich nie dostrzegasz, bo podążasz za innym, nie za sobą. Ciało, które komunikuje Ci, nie tylko to, czy jesteś zdrowa. Ciało mówi o stłumionych emocjach, traumatycznych doświadczeniach, o potrzebie odpoczynku, snu, relacjach, które Ci nie służą, pracy, którą warto zmienić.

Coaching zawodowy

Dlatego, jeżeli czujesz, że potrzebujesz zmian zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym, zapraszam Cię na Wakacyjny Kurs Coachingu I stopnia oraz na inne wartościowe szkolenia coachingowe – stacjonarne i online organizowane przez Szkoła Coachingu Edukacyjnego Lilianny Kupaj. Podczas naszych kursów i szkoleń coachingowych przekazujemy merytoryczną wiedzę, skuteczne narzędzia coachingowe i konkretną praktykę, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła i wreszcie pracować w zawodzie coacha. Szkoła Coachingu Edukacyjnego jako pionier na rynku coachingu w Polsce od 17 lat kształci coachów, a międzynarodowa praktyka oraz certyfikaty, które otrzymują nasi absolwenci umożliwiają na wykonywanie zawodu coacha na całym świecie. Już teraz skontaktuj się z nami i dołącz do tysięcy zadowolonych absolwentów Szkoły Coachingu Edukacyjnego.  

Szybki kontakt
+
Wyślij!