Wakacyjny Kurs Coachingu ze Szkołą Coachingu Edukacyjnego!


5/5 - (3 głosy)

Wakacje to doskonały moment na rozwój umiejętności, pielęgnowanie pasji, dokształcanie i rozwój kompetencji zawodowych! Niech wakacje 2022 będą dla Ciebie czasem aktywnego i rozwojowego wypoczynku! Zapisz się na Wakacyjny Kurs Coachingu, zdobądź międzynarodowy, prestiżowy certyfikat, zostań profesjonalnym coachem i pracuj w zawodzie coacha!

wakacyjny kurs coachingu Lilianna Kupaj

Chcesz zostać coachem, marzysz o pracy z pasją, chcesz nabywać i rozwijać umiejętności coachingowe? Być może w ciągu roku brakuje Ci czasu na rozwój? Dlatego już dziś zapisz się na Wakacyjny Kurs Coachingu I stopnia, który poprowadzi jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego coachingu z międzynarodowym doświadczeniem – Lilianna Kupaj!! W programie zaplanowane są również warsztaty relaksacyjne na łonie natury w pięknych okolicznościach przyrody.

>> Zapisz się na Wakacyjny Kurs Coachingowy TUTAJ <<

Szkolenie coachingowe – zostań profesjonalnym coachem!

Konkretna dawka wiedzy z zakresu coachingu, narzędzia i techniki coachingowe, modele coachingowe, kompetencje coachingowe rekomendowane przez ICF, IC oraz ICI – to tylko niektóre z kompetencji coachingowych, jakie zdobędziesz podczas szkolenia coachingowego już w te wakacje! W dniach od 2 do 9 lipca odbędzie się stacjonarne szkolenie coachingowe w Tarnowie! Przez 8 dni uczestnicy będą zgłębiać wiedzę z zakresu coachingu – w szczególności modelu coachingu wielopoziomowego Diltsa. Wakacyjny kurs coachingowy będzie wzbogacony warsztatami relaksacyjnymi w naszym pięknym ogrodzie, dzięki czemu będziecie wypoczęci, zrelaksowani i wewnętrznie zmotywowani do działania!

Kurs coachingowy – jedyny tak skuteczny!

 Jeżeli chcesz zostać skutecznym i profesjonalnym coachem, efektywnie pracować z Klientem, nauczyć się posługiwać narzędziami coachingowymi w życiu osobistym i zawodowym, a także cieszyć się uznaniem w zawodzie coacha – nie zwlekaj. Zostały ostatnie wolne miejsca! Już dziś zapisz się na Wakacyjny Kurs Coachingowy I stopnia,organizowany przez Szkołę Coachingu Edukacyjnego! Solidną dawkę wiedzy przekazujemy w sposób łatwy i dostępny podczas praktycznych warsztatów. Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik będzie posiadał konkretną i fundamentalną wiedzę na temat coachingu, biegle posługiwał się narzędziami i technikami coachingowymi, a także modelami rozmów coachingowych. Co więcej każdy uczestnik otrzyma Międzynarodowy Certyfikat na poziomie Fundamental Coaching Skills ICI.

Szkoła Coachingu Edukacyjnego Lilianna Kupaj

Merytoryczny, wartościowy przekaz, miła atmosfera, indywidualne podejście do każdego uczestnika – to tylko niektóre z atutów naszej wykwalifikowanej kadry. Cechuje nas łatwość w nawiązywaniu relacji międzyludzkich, autentyczna troska i empatia w stosunku do każdego uczestnika naszych szkoleń coachingowych. Jesteśmy pełni pasji! Posiadamy doskonałe, praktyczne przygotowanie do prowadzenia szkoleń, potwierdzone licznymi międzynarodowymi certyfikatami. Nasza kadra to kompetentni, wyszkoleni specjaliści, którzy uwielbiają przekazywać wiedzę z zakresu coachingu. Z nami będziesz spełniał się zawodowo, doskonalił wiedzę coachingową i wreszcie zostaniesz profesjonalnym coachem!

Szybki kontakt
+
Wyślij!