Warsztaty “Jak pięknie żyć” dla kobiet w każdym wieku w RZESZOWIE


Oceń artykuł post

Zapraszamy na niezwykłe warsztaty, stworzone z myślą o kobietach!!! 

Tym razem będą miały miejsce w Rzeszowie – 12 lipca, godz. 17.00 – 20.00, Hotel Icam House, Al. Rejtana 1.
Warsztaty “Jak pięknie żyć” prowadzone przez Liliannę Kupaj, są inspiracją do tego, co i jak zrobić, aby Wasze życie było SPEŁNIONE, przepełnione MIŁOŚCIĄ, RADOŚCIĄ, PASJĄ, KOBIECOŚCIĄ!!! Abyście czerpały JAK NAJWIĘCEJ siły i optymizmu z tego, co w życiu jest dla Was NAJCENNIEJSZE!!!!!

Warsztaty będą prowadzone w nowatorski sposób – wykorzystując ekspresyjne techniki twórczego wyrazu – poprzez ruch i taniec Kobiety będą wyrażać swoje emocje, pragnienia, potrzeby i marzenia. Na warsztatach będziemy odkrywać Kobiece tajemnice, meandry naszych myśli oraz ścieżki życia i drogi do szczęścia nas samych i naszych Rodzin.

Zabierzcie ze sobą swoją córkę lub wnuczkę 🙂 Mamy dla nich 50% rabatu!!!

Dla Klientów naszej Szkoły jest 20% rabatu!!!

UWAGA! Każdy, kto kupi bilet – otrzyma BONUS w postaci płyty CD z nagranymi 2 medytacjami przez Liliannę Kupaj, które rozwijają poczucie wartości oraz bezwarunkową miłość!!!

Bilety są dostępne na stronie wydarzenia: http://jakpiekniezyc.sc8.pl/

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Szybki kontakt
+
Wyślij!