Szkolenie dla dyrektorów szkół 2021 – bezpłatne


coaching dla nauczycieli Lilianna kupaj
5/5 - (1 głos)

Zapraszamy na cykl bezpłatnych szkoleń PWN Wydawnictwa Szkolnego o Coachingu Edukacyjnym. Wydarzenie, które odbędzie się 21 września o godzinie 19.00, będzie dostępne zarówno dla dyrektorów szkół, jak i dla nauczycieli oraz uczniów. Szkolenie poprowadzą eksperci z zakresu coachingu edukacyjnego: Lilianna Kupaj oraz Wiesława Krysa

Szkolenie 21.09.2021 r. szczegóły: 👉 Rozwijanie potencjału dyrektora, nauczyciela i ucznia 
W programie:
  • wprowadzenie do coachingu edukacyjnego
  • komunikacja w szkole w kulturze coachingowej
  • rozwijanie potencjału dyrektora, nauczyciela i ucznia

Coaching Edukacyjny

Jeżeli chcesz rozwijać kompetencje pedagogiczne i osiągać lepsze efekty nauczania, wzmacniać pozytywne relacje z uczniami i rodzicami a także wspierać te relacje – KONIECZNIE skorzystaj z naszych szkoleń:
  1.  Edu Coach ICI – 60 godzinny kurs coachingowy ONLINE
  2.  Edu Coach ICI – 120 godzinny kurs coachingowy STACJONARNY

 

 

 

Szybki kontakt
+
Wyślij!