Coaching szkolenie dla coachów

Oceń artykuł post

Drodzy Coachowie, wspaniała okazja aby zdobyć zaawansowaną wiedzę nt. specjalizacji coachingowych i doświadczyć jej w sesjach coachingowych. 80 godzin profesjonalnego kursu coachingowego II stopnia w 8 dni. Rozpoczynamy 27 grudnia!

• Coaching życiowy z elementami coachingu rodzicielskiego
  • Coaching biznesowy
  • Coaching przywódczy prezesów, menadżerów wysokiego szczebla, dyrektorów zarządzających kluczowymi osobami w firmie
  • Elementy coachingu prowokatywnego wg Jaapa Holandera
  • Coaching zespołów

Okay… odkryjesz, że czujesz się dobrze tylko w coachingu życiowym i co dalej? Jak zaistnieć na rynku Coacha, który jest już bardzo przesycony? Czym się wyróżnić? Jak się w ogóle za to zabrać?
O tym też będzie! Ostatni moduł kursu to marketing usług coachingowych i poznasz najważniejsze zasady budowania profesjonalnych usług coachingowych! Zapisy możliwe do dnia jutrzejszego! Zapraszamy serdecznie! Dla naszych Absolwentów mamy zniżkę 10% 😉

Poniżej program kursu:

Moduł I Coaching życiowy z elementami coachingu rodzicielskiego.
1. Jakie problemy dotykają ludzi w codziennym życiu? Dowiesz się jakie najczęstsze problemy spotykasz w coachingu życiowym i rodzicielskim.
2. W jaki sposób możesz pomóc im jako coach?
3. Jakimi narzędziami dysponuje coach w tzw. coachingu życiowym i coachingu rodzicielskim?

Moduł II Coaching biznesowy.
1. Dowiesz się z jakimi problemami spotykają się ludzie w biznesie? Jakie cele chcą osiągać?
2. W jakich sytuacjach jako coach możesz pomóc właścicielowi firmy, dyrektorowi zarządzającemu, kluczowej osobie w firmie w osiąganiu jego celów, rozwiązywaniu problemów?
3. Poznasz narzędzia przydatne w coachingu biznesowym.

Moduł III Coaching przywódczy prezesów, menadżerów wysokiego szczebla, dyrektorów zarządzających kluczowymi osobami w firmie.
1. Czym jest przywództwo? Poznasz rodzaje przywództwa.
2. Dowiesz się jakie problemy z zakresu przywództwa mają menadżerowie na wysokich szczeblach? Jakie cele chcą osiągać?
3. Jak możesz jako coach pomóc menadżerowi w przywództwie?
4. Nauczysz się najbardziej efektywnych i skutecznych narzędzi w obszarze przywództwa.

Moduł IV Elementy coachingu prowokatywnegowg Jaapa Holandera .
1. Jakie wzorce językowe funkcjonują w coachingu prowokatywnym? 2. Ćwiczenie umiejętności prowokatywnych w sesjach coachingowych. 3. Budowanie pełnej humoru, odważnej postawy coachingowej.

Moduł V– Coaching zespołów .
1.Na czym polega coaching zespołów? Po co go wdrażać w firmie? 2. Proces grupowy a coaching. 3. Komunikacja coachingowa w zespole. 4. Wpływ coachingu na współpracę w zespole. Poprawa efektywności działania.

Moduł VI– Marketing usług coachingowych.
Jak poradzić sobie na rynku obsadzonym przez wielu coachów? Jak wykorzystać swoje atuty coacha? Jak nawiązywać kontakt z klientem? Jak napisać ofertę, która zainteresuje twojego klienta?
Przygotowanie własnej oferty, wykorzystanie nowych technologii na rynku coachingowym, wybór własnej niszy do działania.

Moduł VII – Proces akredytacji
Trzy etapowy proces akredytacji. Omówienie wymogów do procesu akredytacji. Grupowy proces mentoringu dla przyszłych coachów. Nagrywanie sesji coachingowych oraz udzielanie informacji zwrotnej. Maksymalne grupy 6 osobowe.

Egzamin pisemny dotyczący uzyskanej wiedzy i umiejętności coachingowych.
Superwizja coachingowa wg Modelu 7 perspektyw – 30 minutowe prezentacje w pracy z klientem na żywo.
Mentorcoaching – udzielanie informacji zwrotnej uczestnikom kursu na temat przeprowadzania sesji coachingowych.

Inwestycja:
Całkowity koszt szkolenia wynosi 3500,00 zł brutto. Cena zawiera międzynarodową akredytację, serwis kawowy, materiały szkoleniowe. Jest możliwość wpłat ratalnych.

Terminy:
I zjazd: 27-30.12.2018