Coaching Szkolenia - Zostań Specjalistą

Coaching Szkolenia - Zostań Specjalistą

Zainwestuj w siebie i swój rozwój. Na naukę i spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. Dołącz do grona naszych zadowolonych absolwentów i zacznij żyć pełnią życia! 


Coaching – szkolenia i kursy certyfikowane Experienced Coaching Institute

Zostań doświadczonym, akredytowanym coachem. Tylko u nas decydując się na kursy coachingowe otrzymujesz gwarancję jakości potwierdzoną międzynarodowym certyfikatem.

Posiadamy tytuł Doświadczonego Instytutu Coachingowego ICI (Experienced Coaching Institute). Dzięki temu jako szkoła jesteśmy uprawnieni do samodzielnego, wewnętrznego akredytowania swoich klientów w ICI.

Od 15 lat wspieramy i kształcimy HR liderów, business managerów, przywódców biznesowych, mentorów, trenerów coachingu i przywództwa, a także dyrektorów, nauczycieli, rodziców, psychologów, coachów, edukatorów i pasjonatów mentoringu.

Dzięki uczestnictwie w naszych szkoleniach zdobędziesz umiejętności konieczne do profesjonalnego prowadzenia coachingu, określone przez najwyższe standardy ICI, ICF i IC, a także otrzymasz potwierdzenie nabytych umiejętności w postaci prestiżowego, rozpoznawalnego na całym świecie certyfikatu: ICI – International Association of Coaching Institutes.

Kursy i szkolenia coachingowe – dlaczego warto?

Odkrycie własnego miejsca w życiu wymaga odwagi, realizacja planów które przybliżą Cię do tego miejsca – skutecznych narzędzi, fachowej wiedzy i wymaganych umiejętności.

Dlatego jeżeli czujesz, że praca coacha to Twoja przyszłość, chcesz zarządzać talentami, rozwijać swój potencjał, ale również budować zespół w oparciu o najwyższe standardy i wartości – trafiłeś idealnie. Jako pionierzy coachingu w Polsce od 2006 r. efektywnie kształcimy wybitnych specjalistów i ekspertów, którzy z sukcesami realizują cele biznesowe oraz indywidualne. Rozwój osobisty wspieramy poprzez podnoszenie jakości i najwyższych standardów w biznesie. Tylko u nas zdobędziesz praktyczną wiedzę ugruntowaną w teorii i sprawdzoną w praktyce. Nasi światowej klasy wykładowcy łączą wiedzę naukową, popartą projektami badawczymi z praktyką biznesową. Dostarczamy merytoryczną, międzynarodową wiedzę, praktykujemy umiejętności oraz wspieramy wprowadzania skutecznych zmian również po zakończeniu projektów rozwojowych.

Zobacz nasze kursy:

Szkoła Life Coachingu – stacjonarnyCOACH ICI – to 224 godzinny kurs podstawowy, dzięki któremu zdobędziesz fundamentalną wiedzę na temat pracy coachingowej.

 

Szkoła Life Coachingu – indywidualnyCOACH ICI – to 240 godzinny kurs podstawowy, dzięki któremu zdobędziesz fundamentalną wiedzę na temat pracy coachingowej. Czas trwania 6 miesięcy.Terminy ustalane są indywidualnie z klientem.

 

Szkoła LIFE COACHINGU ON-LINE COACH ICI – to 224 godzinny kurs podstawowy, dzięki któremu zdobędziesz fundamentalną wiedzę na temat pracy coachingowej.

 

Szkoła Coachingu II stopnia – Coach ICI – to 90 godzinny kurs dla absolwentów I stopnia, poszerzający wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne, w coachingowej pracy z klientem. Podczas kursu poznasz m.in. różne rodzaje coachingu (życiowy, rodzicielski, biznesowy, managerski) i sposoby pracy w każdej z tych specjalizacji.

 

Wakacyjny kurs coachingu I stopnia – Advanced
Coaching Skills ICI – to 90 godzinny kurs podstawowy, dzięki któremu zdobędziesz fundamentalną wiedzę na temat pracy coachingowej.

 

Mistrzowski Kurs Trenerski – Nauczysz się projektować
i prowadzić wystąpienia, spotkania, warsztaty , wykłady i treningi wg unikalnego modelu Bernice Mc Carthy – 4MAT, które możesz wykorzystać w firmie.

 

Edu Coach ICI – to 60 godzinny kurs coachingowy ONLINE, skierowany do: nauczycieli, wychowawców, pedagogów, którzy w swojej pracy chcieliby wykorzystywać narzędzia coachingowe.

 

Edu Coach ICI – to 120 godzinny kurs coachingowy STACJONARNY, skierowany do: nauczycieli, wychowawców, pedagogów, którzy w swojej pracy chcieliby wykorzystywać narzędzia coachingowe.

Business Coaching – widoczne efekty już w trakcie szkolenia

Odpowiadamy na największe wyzwania liderów biznesu. Weź udział w naszych kursach i otrzymaj skuteczne narzędzie i fachową wiedzę, dzięki którym osiągniesz wszystkie cele biznesowe i zrealizujesz postawione założenia. Szkoła Coachingu I stopnia – Expert Coaching Skills ICI – to jedyny tak skuteczny, intensywny kurs biznes coachingu w Polsce. Biorąc udział w naszych szkoleniach możesz być pewien jakości otrzymanych narzędzi coachingowych. Poznaj formułę naszych programów szkoleniowych, opinie zadowolonych absolwentów, którzy otworzyli własne biznesy. Z naszej oferty licznie korzystają liderzy HR, menadżerowie wyższego szczebla, HR business partnerzy.

 • rozwijaj świetny zespół oraz kompetencje pracowników w zgodzie z ich predyspozycjami
 • dowiedz się jak skutecznie wykorzystywać coaching w rozmowach z Klientami i pracownikami, by obie strony angażowały się, i tworzyły długodystansowe relacje oparte na wartościach

Setki zadowolonych absolwentów – czym się wyróżniamy?

Nasze szkolenia i kursy ukończyło do tej pory ponad 6000 osób!

Nasi absolwenci otrzymują uprawnienia do samodzielnego akredytowania swoich Klientów ICI. Przygotowujemy praktycznie do wykonywania zawodów m.in.: menedżera, executive coacha MCC ICF, trenera przywództwa i coachingu, lidera przywództwa opartego na partnerstwie biznesowym, konsultanta programów mentoringowych. Naszymi wychowankami są akredytowani coachowie, profesjonalni menadżerowie i coachowie realizujący swoje cele z Klientami i zespołami w oparciu o naszą metodykę działań ze szczególnym zastosowaniem metod coachingowych.

Zobacz, co o Szkole Coachingu Edukacyjnego mówi dr psychologii, mentor Krzysztof Brocławik:

Konkretne efekty już w trakcie szkolenia!

 • Intensywna formuła prowadzonych szkoleń i warsztatów przez liderów akredytowanych coachów z doświadczeniem międzynarodowym. Indywidualne podejście, wsparcie Tutora, bezpośredni feedback
 • Praktyczne warsztaty grupowe, sesje strategiczne, praca w grupach, w duetach – study buddy, w rolach coach-klient jako przygotowanie do zawodu
 • Mocne skuteczne pytania coachingowe, na których opiera się dynamiczne środowisko biznesowe i praca z Klientem przynosząca spełnienie i zadowolenie
 • Zarządzanie własną energią, well – being menedżera
 • Świadome budowanie przywództwa oraz zespołów
 • Gwarantowana satysfakcja z pracy, zgodniej z potencjałem
 • Sprawdzone narzędzia coachingowe dla menedżerów odpowiedzialnych za rozwój pracowników i budowanie silnych zespołów

Szkolenia Coaching – dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

Jesteśmy pionierami coachingu w Polsce od 2006 roku. Jakość prowadzonych przez nas szkoleń wyróżnia się najwyższymi standardami opartymi na międzynarodowym doświadczeniu naszych uznanych na świecie i w Polsce certyfikowanych coachów, o najwyższym stopniu akredytacji Coach Master Trainer International Association of Coaching Institutes. Bogate doświadczenie praktyczne w międzynarodowych firmach konsultingowych i korporacjach przekłada się na jakość procesu merytoryki zajęć. Wprowadzamy zmiany zarówno w życiu osobistym jak i w firmach oraz organizacjach.

Szkoła Coachów – postaw na Szkołę Coachingu Edukacyjnego Lilianny Kupaj

Wspieranie ludzi na każdym etapie rozwoju, dzielenie się merytoryczną wiedzą i skutecznymi umiejętnościami to nasza pasja!

Oprócz szkoleń realizowanych i charakteryzujących się merytoryką zajęć opracowaną na bazie doświadczenia praktyków, świadczymy skuteczne usługi z zakresu coachingu dla firm i biznesu. Praca dydaktyczno-naukowa naszych specjalistów pozwala nam zaoferować zajęcia online lub stacjonarne, videokonferencje, indywidualne i grupowe superwizje dla dyrektorów, nauczycieli, rodziców, trenerów i coachów biznesowych. Sesje realizujemy w formie mentoringu, doradztwa lub coachingu.

Dowiedz się jak budować relację z partnerem, pracownikiem, stosować asertywne komunikaty. Działamy zgodnie z najlepszymi światowymi wzorcami w dziedzinie metodyki kształcenia dorosłych. Zgłębiamy kluczowe umiejętności, które pozwalają naszym absolwentom na rozwój własnych projektów i kariery biznesowej. Jesteśmy Partnerem godnym zaufania, zawsze dążymy do obopólnej korzyści i długofalowej współpracy.

Mistrzowski Kurs Trenerski – szkolenie dla trenerów, kurs trenerski

6,200.00

Opis

Skuteczne szkolenie dla coachów i trenerów – rozwiń po mistrzowsku umiejętności społeczne

Wpłać zaliczkę na kurs i zarezerwuj sobie miejsce

Szkolenie dla trenerów

Marzysz o pracy trenera? Chcesz pracować z ludźmi, rozwijać umiejętność prowadzenia sesji coachingowych? A może chcesz poznać najnowocześniejsze i najskuteczniejsze narzędzia prowadzenia szkoleń, warsztatów i treningów, dzięki którym wzmocnisz własne umiejętności?

Weź udział w treningu umiejętności społecznych, coachingowych zdobądź praktyczne umiejętności oraz wiedzę, bądź pewien swoich kwalifikacji i umiejętności. Zdobądź tytuł TRENERA! Uzyskaj certyfikat ukończenia kursu i pracuj w wymarzonym zawodzie!

Kurs dla trenerów

Jesteśmy liderami coachingu w Polsce. Nasi wykwalifikowani eksperci cieszący się międzynarodowym doświadczeniem wiedzą, że nie ma lepszej metody przyswajania wiedzy niż PRAKTYCZNE warsztaty. Dlatego pracujemy w małych grupach, stawiamy na dialog i burzę mózgów. Pracujemy też indywidualnie, odgrywamy role, dyskutujemy, prezentujemy. Spotykamy się osobiście w sali szkoleniowej. Ale też pracujemy zdalnie, w wirtualnych grupach.

Jeżeli swoją przyszłość zawodową wiążesz z prowadzeniem warsztatów, coachingiem albo innymi formami współpracy z ludźmi np. jako menedżer, trener, terapeuta, doradca, wychowawca, samorządowiec lub polityk – ten kurs jest dla Ciebie! Jeżeli chcesz pracować z pasją w swojej branży, masz dużą motywację do rozwoju, chcesz poznać sposoby, by skutecznie i efektywnie pomagać innym i wreszcie zostać PROFESJONALISTĄ w tym co robisz – NIE ZWLEKAJ, weź swoją przyszłość we własne ręce i dołącz do najlepszych. Postaw na MISTRZOWSKI KURS TRENERSKI już teraz!

Zobacz dlaczego warto wziąć udział w Mistrzowskim Kursie Trenerskim. Lilianna Kupaj zaprasza:

 

Profesjonalny kurs trenerski

Trenerstwo – nowoczesne metody nauczania. Cele kształcenia:

WIEDZA

 • Diagnoza swoich mocnych i słabych stron trenerskich,
 • Rozpoznanie indywidualnego stylu trenerskiego,
 • Poznanie technik redukcji stresu przed i podczas prowadzenia zajęć,
 • Zdobycie wiedzy na temat projektowania i przeprowadzania szkoleń, treningów, warsztatów,
 • Zdobycie wiedzy na temat przeprowadzania szkoleń wg kanadyjskiego modelu 4MAT.

UMIEJĘTNOŚCI

 • Zdobądź umiejętności profesjonalnego przygotowania do prowadzenia szkoleń, warsztatów, treningów
 • Skutecznie kształtuj własny wizerunek i zwiększaj autentyczny przekaz
 • Swobodnie prowadź prezentacje przed grupą
 • Angażuj i motywuj uczestników do udziału w szkoleniu
 • Twórz dobry kontakt z grupą
 • Minimalizuj tremę przed wystąpieniami publicznymi
 • Radź sobie z własnymi emocjami i stresem
 • Naucz się, jak przekonać kogoś do swoich idei
 • Wzbudzaj ciekawość i utrzymuj uwagę uczestników, słuchaczy
 • Zarządzaj energią swoją i grupy, z którą pracujesz
 • Zostań mistrzem komunikacji
 • Projektuj i prowadź wystąpienia, spotkania, warsztaty, wykłady i treningi wg unikalnego modelu Bernice Mc Carthy – 4MAT, które możesz wykorzystać w firmie, w polityce, na sali szkoleniowej oraz oświacie

KOMPETENCJE SPOŁECZNE

 • Zdobądź pewność siebie w pracy z grupą
 • Poznaj kompetencje osobistego i zawodowego rozwoju trenera
 • Kształć i realizuj umiejętności pracy trenera w kulturze coachingowej

 

🎥Zapraszamy do obejrzenia krótkiego szkolenia dotyczącego roli poczucia wartości w pracy trenera:

Zakres programowy

Moduł I. Wprowadzenie do kursu i metody. Główne założenia programu.  Komunikacja trenera z grupą podczas treningu, elementy Transforming Communication.  Elementy autoprezentacji. (16 godzin edukacyjnych)

Moduł II. Proces grupowy. Na czym polega, zarządzanie procesem grupowym, elementy procesu grupowego, jak wykorzystać proces grupowy do uczenia się. Kompetencje i postawa trenera w procesie grupowym. Utrzymanie równowagi pomiędzy procesem grupowym a celami szkoleniowymi. (16 godzin edukacyjnych)

Moduł III.  Przegląd metod i technik szkoleniowych. Definiowanie celów szkolenia, dobór metod i technik dla określonej grupy szkoleniowej. Podstawowe metody szkoleniowe: wykład, prezentacja, praca w małych i dużych grupach, różne rodzaje dyskusji, pytania i odpowiedzi, scenki, elementy pracy z dramą, ewentualnie z zamianą ról, analiza case-studies, gry i symulacje,  studium przypadku.  (8 godzin edukacyjnych).

Moduł IV. Projektowanie i prowadzenie treningów. Model 4MAT Bernice McCarthy, cztery style uczenia się: po co się tego uczyć, co się masz nauczyć, jak masz to zrobić oraz refleksje i wnioski z pozyskanej wiedzy. Przygotowanie przez uczestników własnych modułów szkoleniowych. (16 godzin edukacyjnych).

Moduł V. Projektowanie i prowadzenie treningów on line. Model 4MAT Bernice McCarthy w sposób zdalny.  Zapoznanie z platformą ZOOM, przeprowadzanie wykładów i ćwiczeń, umiejętność korzystania z zasobów platformy (8 godzin edukacyjnych).

Moduł VI. Zarządzanie emocjami trenera oraz uczestników. Trudne zachowania uczestników podczas szkolenia,  obiekcje, jak sobie z tym radzić. Inteligencja emocjonalna trenera. (16 godzin edukacyjnych)

Moduł VII. Spójność trenera na sali szkoleniowej, czyli osiągnięcie takiej postawy, aby trener robił to co mówi, mówił to co myśli, aby to było jednością. Misja trenera, powołanie i postawa trenera, odkrywanie talentów trenerskich wg Gallupa. (16 godzin edukacyjnych)

Moduł VIII. Egzamin praktyczny. Prezentacje trenerskie: indywidualne oraz w parze trenerskiej. (16 godzin edukacyjnych)

Praca własna – przygotowanie modułów szkoleniowych indywidualnych i w parach trenerskich. (8 godzin edukacyjnych)

Superwizja trenerska on line  (2 x 3 godziny)

Bonus –  8 miesięczne zajęcia on line w grupie facebookowej dedykowanej rozwijaniu 8 filarów poczucia wartości w pracy trenera. (6 godzin zegarowych)

! Każdy uczestnik otrzyma:

 • zdiagnozowane TOP 5 talentów Gallupa,
 • certyfikat ukończenia  Mistrzowskiego Kursu Trenerskiego (120 godziny edukacyjnych),
 • tytuł  TRENERA,
 • osoby, które ukończyły kurs coachingu lub kurs komunikacji interpersonalnej mogą przystąpić do egzaminu na poziom Trenera Kompetencji Społecznych.

Metodologia szkolenia:

Grupy szkoleniowe są bardzo kameralne do 12 osób. Trening ma charakter warsztatowy,  80% czasu poświęcone jest na praktyczne ćwiczenia umiejętności.  Metody wykorzystane podczas kursu to mini wykłady, praca w małych grupach, odgrywanie ról, praca indywidualna, dyskusja, burza mózgów, prezentacje, dyskusje panelowe studium przypadku. Trening prowadzony jest w pełnym poczuciu bezpieczeństwa, poufności, ruchu, działaniu i z radością.

Koszt

6200,00 zł brutto za całość kursu.  Kwota obejmuje przeprowadzenie szkolenia, certyfikację trenerską, superwizję, materiały szkoleniowe, serwis kawowy, obiad.

Trener prowadzący

Lilianna Kupaj

Terminy

I Edycja 2023:

I zjazd: 24-25-26.03.2023
II zjazd: 21-22-23.04.2023
III zjazd: 19-20-21.05.2023
IV zjazd: 16-17-18.06.2023
V zjazd: 21-22-23.07.2023

Godziny: 09:00 – 16:30

Miejsce: Szkoła Coachingu Edukacyjnego, ul. Ks. J. Popiełuszki 32, 33-113 Zbylitowska Góra

II Edycja 2023/2024:

I zjazd: 23-24.09.2023
II zjazd: 11-12.11.2023
III zjazd: 20-21.01.2024
V zjazd: 10-11.02.2024
VI zjazd: 02-03.03.2024
VII zjazd: 06-07.04.2024
VIII zjazd: 18-19.05.2024

Godziny: 09:00 – 16:30

Miejsce: Szkoła Coachingu Edukacyjnego, ul. Ks. J. Popiełuszki 32, 33-113 Zbylitowska Góra

Baza wiedzy

Szybki kontakt
+
Wyślij!