Akredytacje i certyfikaty

Szkoła Coachingu Lilianna Kupaj, w 2015 roku uzyskała tytuł Experienced Coaching Institute, nadany przez międzynarodowe Stowarzyszenie Coachów – International Association of Coaching Institutes (ICI). Dzięki temu posiada uprawnienia do samodzielnego, wewnętrznego akredytowania swoich klientów w ICI. Absolwenci bezpośrednio po ukończeniu kursu uzyskują Międzynarodową Akredytację ICI, bez żadnych zewnętrznych egzaminów!

Wydajemy certyfikaty w językach polskim, angielskim i niemieckim.

Jako pierwsza instytucja w Polsce, posiada uprawnienia do międzynarodowego certyfikowania nauczycieli – coachów, certyfikatem Edu – Coach ICI. 

Jesteśmy, członkiem Izby Coachingu.

Posiadamy ZNAK JAKOŚCI MSUES 2.0 (Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno – Szkoleniowych) przyznany w dniu 03.02.2021 r (jako klient masz możliwość składania do WUP Kraków (Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia) informacji o niskiej jakości usług, niezgodności działalności instytucji z wymaganiami MSUES osobiście, telefonicznie lub mailowo na adres: jakosc@wup-krakow.pl)

Standardy naszych szkoleń są zgodne ze standardami jakości ICI, ICF i Izby Coachingu.

Certyfikat zawiera:

  • Oświadczenie, że wszystkie wytyczne ICI zostały spełnione
  • Oryginalny znak ICI
  • Czas trwania kursu ze szczegółowymi informacjami odnośnie dni i godzin szkolenia
  • Data pierwszego i ostatniego dnia kursu
  • Podpis Coach Master Trainer ICI
  • Tytuł: “Edu Coach ICI”, „Expert Coaching Skills”, „Coach ICI”, lub „Master Coach ICI”

Standardy Akredytacji ICI

Szybki kontakt
+
Wyślij!

Pobierz darmowego E-BOOKA

 

Zapisz się do newslettera!