Superwizja

Superwizja – na czym polega i czym jest?

Superwizja jest okazją do szlifowania warsztatu Coacha i niezbędnym elementem tego zawodu. Dzięki temu doświadczeniu, Coach może przyglądać się swojej dotychczasowej pracy. Jest to okazja do dostrzeżenia przyczyn trudności pojawiających się podczas pracy z Klientem, jak również zauważenia swoich najmocniejszych stron, aby je wzmocnić.

Jej celem jest uzyskanie informacji zwrotnej na temat zaprezentowanej sesji coachingowej, zarówno od kolegów – Coachów, jak również od doświadczonego superwizora.

Superwizja online

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów umożliwiamy przeprowadzenie superwizji stacjonarnie w siedzibie firmy – w Tarnowie. Jeżeli interesuje Cię superwizja online również zgłoś się do nas! Przeprowadzamy superwizję online na platformie Zoom.

WAŻNE! Wszyscy obserwatorzy otrzymują zaświadczenie o udziale w warsztacie superwizyjnym.

Coaching grupowy

Superwizja prowadzona jest przez Liliannę Kupaj – Coach Master Trainera ICI, akredytowanego Coacha Superwizora Izby Coachingu. Maksymalna ilość osób podczas superwizji grupowej to 8.

Jak wygląda superwizja?

Praca odbywa się na podstawie zaprezentowanej sesji, przeprowadzonej z klientem. Uczestnik superwizji może ją przedstawić jako nagranie audio, video, lub opowiedzieć o danym przypadku, napotkanych wyzwaniach, czy ewentualnych trudnościach podczas jej prowadzenia. Inne osoby są obserwatorami i mają okazję do podzielenia się refleksjami, przekazując informację zwrotną. Praca odbywa się, więc na zasadzie wymiany doświadczeń, uczestnicy uczą się od siebie nawzajem. Doświadczony superwizor, również daje feedback Coachowi.

!! Koszt superwizji grupowej tylko teraz w SUPER NISKIEJ CENIE 250 zł brutto!!

Superwizja indywidualna jest możliwa po wcześniejszym ustaleniu terminu.

superwizja Lilianna Kupaj
Superwizję prowadzi certyfikowana coach i trener z 20-letnim doświadczeniem Lilianna Kupaj. Poznaj naszą ofertę szkoleń coachingowych dla firm i klientów indywidualnych.

Life coach – zostań certyfikowanym coachem

Chcesz pracować jako life coach? Dzięki szkoleniom coachingowym w Szkole Coachingu Edukacyjnego Lilianny Kupaj możesz spełnić marzenie i pracować w zawodzie coacha. Life coach to profesjonalista, który pomaga swoim Klientom osiągać życiowe cele, poprawia ich relacje, karierę i codzienne życie. Dowiedz się jak pomagać ludziom osiągać postępy w życiu, aby odczuwali większe spełnienie.

Life coach – czym się zajmuje?

Coraz więcej osób poszukuje skutecznego life coacha, by zacząć realizować cele, osiągać sukcesy zawodowe. Life coach pomaga sprecyzować cele oraz zidentyfikować przeszkody. Co więcej zadaniem life coacha jest pomoc Klientowi w zrozumieniu osobistych wartości i systemów przekonań, a także tego, w jaki sposób pojawiają się one w różnych obszarach naszego życia.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami

I koniecznie sprawdź nasze szkolenia coachingowe:

Kurs Life Coachingu online – 22.04.2023 r.

Szkoła Coachingu II stopnia(stacjonarny) – 29.04.2023 r.