O nas

Cechuje nas wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy na rynku od 2006 r. Zaczynaliśmy jako jedna z pierwszych Szkół Coachingu w Polsce!

Szkoła Coachingu Lilianna Kupaj od 11 lat współtworzy rynek coachingowy w Polsce. Działania firmy poparte są akredytacją międzynarodowego stowarzyszenia coachów – International  Association of Coaching Institutes  z siedzibą w Berlinie. W 2012 roku Szkoła otrzymała tytułu Doświadczonego Instytutu Coachingowego ICI (Experienced Coaching Institute), co daje uprawnienia do samodzielnego, wewnętrznego akredytowania swoich klientów w ICI.

Jesteśmy członkiem Izby Coachingu. Wszyscy trenerzy Szkoły Coachingu są międzynarodowymi akredytowanymi Coachami oraz akredytowanymi trenerami, pasjonatami z ogromnym doświadczeniem. Nasze programy szkoleniowe uzyskały akredytację Kuratorium Oświaty w Krakowie. Posiadamy, również wpis do ewidencji placówek oświatowych Starostwa Powiatowego, co umożliwia nam wydawanie uczestnikom szkoleń certyfikatów Ministerstwa Edukacji Narodowej. Głównym przedmiotem naszej działalności są szkolenia z zakresu umiejętności miękkich: coaching, umiejętności trenerskie, zarządzanie emocjami i stresem, komunikacja, przywództwo, doradztwo zawodowe, coaching kariery, skierowane do jednostek samorządu terytorialnego, biznesu, edukacji oraz osób prywatnych.

Szkoła Coachingu Lilianna Kupaj zainspirowała wprowadzenie specjalizacji coachingu edukacyjnego na rynek polski i europejski – akredytacja EDU COACH ICI jest obowiązującą od 2016 r. akredytacją w Stowarzyszeniu ICI w całej Europie.

Szkoła prowadzi również specjalistyczne szkolenia dla nauczycieli i uczniów, z zakresu zastosowania metod coachingowych w szkołach. W 2016 r. wprowadziła na rynek 3 letni program wychowawczy dla licealistów pt. „Jak pomóc młodym ludziom wejść w dorosłość. 75 coachingowych lekcji wychowawczych” we współautorstwie z 5 coachami i trenerami.

W 2016 r. realizowała projekt badawczy, w 6 tarnowskich liceach dla 400 uczniów, pn. “Coachingowe Lekcje Wychowawcze“.

Do tej pory zrealizowaliśmy 64 edycje kursów coachingowych I, II i III stopnia.

• Szkoła Coachingu I stopień: 31 edycji
  • Szkoła Coachingu dla nauczycieli I stopień: 8 edycji
  • Szkoła Coachingu II stopień: 9 edycji
  • Szkoła Coachingu dla nauczycieli II stopień : 2 edycje
  • Szkoła Coachingu III stopień: 6 edycji

25 konferencji promujących coaching w całej Polsce jako organizator lub główny prelegent.

Większe zrealizowane w Polsce projekty to:

– dla MEN – systemowy projekt edukacyjny,

– dla Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie – kilka kursów coachingowych dla ponad 200 osób,

– roczny projekt coachingowy dla klienta biznesowego, w którym wzięło udział ponad 80 % personelu,

– elitarne projekty:

• Coaching i mentoring w projekcie „Women for Women” przeprowadzony dla Kobiet Biznesu (projekt powstał w ramach Programu Unii Europejskiej CIP-EIP, Specific Action „EU Network of Femele Entrepreneurship Ambassadors” (“Europejska Sieć Ambasadorów Kobiecej Przedsiębiorczości)
  • programy mentoringowe realizowane od 2013 roku dla Fundacji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet w ramach programu Biznes w Kobiecych Rękach.

Nominacje, nagrody oraz osiągnięcia dla właścicielki Szkoły Coachingu:

• W 2012 roku została nominowana na Ambasadorkę Przedsiębiorczości Kobiet przez Międzynarodową Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet.
  • W 2015 roku została uhonorowana tytułem „Kreatora Kompetencji Społecznych”.
  • Zaproszona do prestiżowego  „Leksykonu coachów, trenerów, mówców polskich” wydanym przez Wydawnictwo GALL w 2015 roku.
  • 2017 rok Mentorka i Superwizor Mentorek w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.
  • W 2016 roku założyła Fundację Świadomego Rozwoju Edukacji, aby móc na szeroką skalę wspierać polską edukację.
  • Od 2012 roku publikuje książki o tematyce coachingowej. Jest autorką i współautorką sześciu książek: „Twój Podręczny Mentor”, „Coaching przy kuchennym stole”, „Kompetencje coachingowe nauczycieli”, „Kompetencje trenerskie w pracy nauczyciela”, „Jak pomóc młodym ludziom wejść w dorosłość. 75 Coachingowych Lekcji Wychowawczych, „Świadoma i piękna” oraz „Karty coachingowe.”

Nie nauczymy Cię samej teorii! Nie damy narzędzi  do odłożenia na półkę z książkami!

Otworzymy przed Tobą Tajemniczy Ogród Twoich Możliwości, byś  mógł zostać świadomym, odpowiedzialnym coachem i trenerem.