Szkolenie coachingowe II stopnia. Zapisz się już teraz!

4.9/5 - (12 głosów)

Wyróżnij się na tle konkurencji, zdobądź skuteczne umiejętności i narzędzia adekwatne do obecnych wyzwań społecznych, postaw na rozwój i profesjonalną relację z klientami. Już w lutym weź udział w 8-dniowym szkoleniu coachingowym II stopnia i poznaj wyższy poziom coachingu. Dla naszych absolwentów przygotowaliśmy specjalną zniżkę!

SKZOLENIE COACHINGOWE

Mamy dla Ciebie wyjątkową 8-dniową formułę kursu dla zaawansowanych. Szkolenie coachingowe II stopnia odbędzie się w dniach od 11 do 18 lutego 2022 r. stacjonarnie w Zbylitowskiej Górze.

>>ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE COACHINGOWE TUTAJ<<

Kompleksowo przygotowujemy Cię do uzyskania międzynarodowej akredytacji coachingowej ICF – DROGĄ PORTFOLIO. Otworzymy ścieżkę rozwoju do poziomu kompetencyjnego MCC ICF.

Dla kogo jest szkolenie coachingowe II stopnia?

1. Dla naszych absolwentów, którzy ukończyli 1 stopień kursu coachingowego lub kurs podstawowy
  2. Dla absolwentów, którzy ukończyli równorzędny kurs/studia podyplomowe w innych szkołach
  3. Coachów, menedżerów, przedsiębiorców
  4. Psychologów, psychoterapeutów, pedagogów
  5. Osób zainteresowanych samorozwojem

Uwaga! Nasi absolwenci otrzymują 10% zniżki.

Jakie umiejętności zdobędziesz dzięki udziałowi w kursie?

1. Wykształcisz zaawansowane umiejętności do wykonywania zawodu coacha.
  2. Poszerzysz umiejętności praktyczne niezbędne do coachingowej pracy z klientem.
  3. Poznasz zaawansowane zasady budowania profesjonalnej relacji coachingowej ze swoimi klientami
  4. Nabędziesz umiejętność posługiwania się specjalistycznymi narzędziami coachingowymi.
  5. Zdobędziesz umiejętność odnajdywania się na rynku obsadzonym przez wielu coachów.

Jaką wiedzę zdobędziesz dzięki udziałowi w kursie?

Podczas szkolenia coachingowego II stopnia zdobędziesz wiedzę z następujących specjalizacji coachingowych:

• Coaching życiowy z elementami coachingu rodzicielskiego
  • Coaching biznesowy
  • Coaching przywódczy prezesów, menadżerów wysokiego szczebla, dyrektorów zarządzających kluczowymi osobami w firmie
  • Elementy coachingu prowokatywnego wg Jaapa Holandera
  • Coaching zespołów
  • Marketing usług coachingowych

To skuteczne 8-dniowe szkolenie coachingowe sprawi, że poczujesz się pewniej z zawodzie coacha, wyróżnisz się na tle konkurencji. Nabyte kompetencje coachingowe warto rozwijać niezależnie od tego, czy jesteś coachem pracującym z klientami indywidualnymi, czy osobą, która chciała zdobyć je tylko dla swojego rozwoju osobistego.

Życie pokazuje, że takie kompetencje przydają się w naszym domu czy pracy chociażby w ostatnim czasie pandemicznym, podczas którego nie zabrakło strachu o zdrowie, pracę, dzieci podczas wirtualnej nauki. Ten czas szczególnie potrzebował być zaopiekowany spokojem, cierpliwością i otwartością na ZMIANY, które są częścią nas.

Jeśli możesz zarezerwować czas tylko dla siebie w dniach 11-18 lutego, spotkajmy się koniecznie!