Globalny coaching. Podejście zintegrowane.


Z cyklu: przeglądaj z Nami literaturę Coachingową 🙂

Dziś przedstawiamy Wam recenzję książki, pt. “Globalny coaching. Podejście zintegrowane.” – Philippe Rosinski z przedmową Johna Whitmore’a, Wydawnictwo New Dawn, Warszawa 2011.

Niniejsza książka jest dla każdego kto chciałby poznać, badać, zgłębiać oraz praktykować coaching. Dzięki niej zrozumiemy i bardziej doświadczymy bogactwa, jakie ma do zaoferowania życie.

Dzięki globalnemu coachingowi zastąpimy nasze ograniczające przekonania na takie, które będą nas inspirować i motywować. Osiągniecie znaczących i długotrwałych rezultatów dzieje się poprzez zintegrowane podejście, które łączy strategie coachingowe sześciu perspektyw: fizycznej, menedżerskiej, psychologicznej, kulturowej, politycznej oraz duchowej.

Książka ta wzywa nas, byśmy otworzyli się na nowe sposoby myślenia. Zawiera przegląd materiału, od psychologii do medycyny, od ekonomii do fizyki, a także od filozofii do mistycyzmu. Niesamowicie mądra książka!
Autor wykazuje się tu szeroką wiedzą, jak i głębokim zrozumieniem – popiera swoje twierdzenia odniesieniami do literatury. Zaprasza czytelników do przyjrzenia się głównym problemom stojącym przed społeczeństwem.

Książka jest logiczną i pomocną podróżą ku głębszemu zrozumieniu coachingu, a także jego potencjalnych skutków w tym szybko zmieniającym się świecie.

Serdecznie polecamy!
Już niedługo następna recenzja 😉

Pobierz
darmowego
e-booka!

Szkoła Coachingu - Bezpłatny e-book
Szybki kontakt
+
Wyślij!