Modelowanie z NLP

Z cyklu: przeglądaj z Nami literaturę Coachingową🙂

Dziś przedstawiamy Wam recenzję książki, pt. “Modelowanie z NLP” – Robert Dilts, Wydawnictwo PINLP, Warszawa 2009.

Autor książki – Robert Dilts jest jednym z największych i najbardziej zasłużonych ekspertów z dziedziny modelowania, stąd niniejsza książka dostarczy Wam zarówno wiedzy, jak i praktycznych oraz sprawdzonych metod.

W każdej profesji są “mistrzowie”, którzy dostarczają nieocenionych wzorców efektywności w działaniu. Jednak często jest tak, że ich potencjał nie jest wykorzystany, ponieważ jeśli nie posiada się niezbędnej wiedzy i umiejętności, żeby poznać ich “kod sukcesu”, to nie zrozumie się konkretnie na czym polega ich geniusz.

NLP dostarcza pomocne kategorie i praktyczne narzędzia, dzięki którym odkryjecie na czym dokładnie polega modelowana umiejętność. Znajdziecie również najprostszy sposób przyswojenia jej sobie oraz przekazania innym.

Poznacie przepis na sukces, na który składają się:

1. Podstawowe zasady modelowania.

2. Metodologia modelowania.

3. Strategie modelowania.

4. Modelowanie umiejętności przywódczych.

5. Rozwiązywanie problemów.

6. Delegowanie i wiele innych.

Odpowiedzią na palące potrzeby jednostek i organizacji są: wiedza i praktyczne metody modelowania, które dotyczą szybkiego podnoszenia swojej efektywności wobec coraz większych wymogów rynku.

Gorąco polecamy przeczytanie tej książki !!! 🙂

Już za kilka dni recenzja nowej książki.