Certyfikat PCC ICF – kwalifikacje, które kształtują przyszłość coachingu


akredytacja ICF
5/5 - (1 głos)

Jako założycielka Szkoły Coachingu Edukacyjnego, z nieukrywaną dumą pragnę podzielić się z Wami jednym z ważniejszych osiągnięć w mojej karierze zawodowej – uzyskaniem certyfikatu Professional Certified Coach (PCC) nadanego przez International Coach Federation (ICF). To wyróżnienie jest nie tylko potwierdzeniem moich kompetencji, ale również kulminacją 18 lat pracy w zawodzie coacha.

Dlaczego certyfikat PCC ICF?

Wybór drogi ku certyfikacji PCC nie był przypadkowy. ICF jest uznawana na całym świecie jako złoty standard w branży coachingowej, promując najwyższe standardy etyczne, doskonałość i spójność w praktyce coachingowej. Certyfikat PCC jest przyznawany profesjonalistom, którzy nie tylko wykazują głębokie zrozumienie 11 kluczowych kompetencji coachingu określonych przez ICF, ale również mają udokumentowane co najmniej 500 godzin praktyki coachingu. Jest to dowód na to, że coach nie tylko posiada odpowiednią wiedzę, ale także umiejętnie stosuje ją w praktyce.

18 lat doświadczeń w coachingu – podróż osobista i zawodowa

Osiągnięcie to jest dla mnie wyjątkowe z kilku powodów. Po pierwsze, jest potwierdzeniem kompetencji, które rozwijałam i doskonaliłam przez ostatnie 18 lat. Każda sesja coachingowa, każdy klient, z którym miałam przyjemność pracować, przyczynił się do mojego rozwoju zawodowego i osobistego. Certyfikat PCC ICF jest więc nie tylko wyróżnieniem dla mnie jako coacha, ale także świadectwem podróży, którą przeszłam razem z moimi klientami.

Rozwój kompetencji – dlaczego jest tak ważny?

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, ciągły rozwój kompetencji jest nie tylko pożądany, ale wręcz konieczny. W zawodzie coacha, gdzie praca opiera się na wspieraniu innych w ich własnym rozwoju, osobista ewolucja i doskonalenie umiejętności są fundamentem skuteczności. Uzyskanie certyfikatu PCC ICF jest dla mnie nie tylko potwierdzeniem dotychczasowych osiągnięć, ale także inspiracją do dalszego rozwoju i poszukiwania nowych, jeszcze lepszych sposobów wspierania moich klientów.

Otrzymanie certyfikatu PCC ICF nie jest końcem podróży, ale raczej kolejnym etapem w nieustannym dążeniu do rozwoju. W mojej pracy jako coach i założycielki Szkoły Coachingu Edukacyjnego Lillianny Kupaj, zobowiązuję się do nieustannego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności, aby móc oferować usługi najwyższej możliwej jakości.

Zdobywanie certyfikatu PCC ICF nie tylko podnosi standardy usług coachingowych, które oferuję, ale również stanowi wzór do naśladowania dla wszystkich coachów w naszej społeczności. Jest to przypomnienie, że niezależnie od liczby lat doświadczenia, zawsze istnieje możliwość wzrostu, uczenia się i doskonalenia.

Znaczenie certyfikatu PCC ICF dla Szkoły Coachingu

Jako założycielka szkoły coachingu, jestem głęboko przekonana, że moje osobiste zaangażowanie w rozwój zawodowy ma bezpośredni wpływ na jakość edukacji, którą oferujemy. Certyfikat PCC ICF to nie tylko osobiste osiągnięcie, ale także dowód na to, że nasza szkoła stoi na solidnych, międzynarodowo uznanych fundamentach. Chcemy inspirować naszych klientów do ciągłego poszukiwania wiedzy, rozwijania swoich umiejętności i dążenia do uzyskania najwyższych standardów w praktyce coachingowej.

Osiągnięcie certyfikatu Professional Certified Coach od International Coach Federation jest kamieniem milowym w mojej karierze zawodowej. Jest to świadectwo nie tylko mojej indywidualnej pracy i determinacji, ale także siły wsparcia i wspólnoty, która otacza mnie każdego dnia. W mojej roli coacha i edukatora, jestem teraz jeszcze bardziej zobowiązana do przekazywania wiedzy, wspierania rozwoju innych i przyczyniania się do podnoszenia standardów w branży coachingowej.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną na tej drodze: moim klientom, współpracownikom i rodzinie. To dzięki Wam mogę świętować to osiągnięcie i z niecierpliwością patrzeć w przyszłość, gotowa na nowe wyzwania i możliwości.

Dziękuję za towarzyszenie mi w tej podróży. Czekają nas jeszcze wspanialsze rzeczy.

Lilianna Kupaj

 

Szybki kontakt
+
Wyślij!