Wakacyjny kurs coachingu 2024 r. czeka – przekształć wakacje w czas rozwoju


Wakacyjna Szkoła Coachingu
5/5 - (1 głos)

Rozważ lato jako idealny czas na inwestycję w siebie – czas, gdy możesz nie tylko odpocząć, ale także zdobyć umiejętności, które odmienią Twoje życie zawodowe i prywatne. Wakacyjny Kurs Coachingu to konkretna propozycja dla tych, którzy chcą efektywnie wykorzystać wakacyjny czas. W ciągu zaledwie tygodnia, od 6 do 13 lipca, odkryjesz sekrety skutecznej komunikacji i techniki budowania relacji, które sprawdzą się w każdej sytuacji. To Twoja szansa, by nauczyć się od najlepszych i zacząć świadomie kształtować swoją przyszłość. 

Letni czas ma w sobie coś magicznego – to okres, gdy dni stają się dłuższe, a możliwości wydają się nieograniczone. Dla wielu z nas wakacje są synonimem odpoczynku, podróży, i chwil spędzonych z bliskimi. Ale co, jeśli moglibyśmy dodać do tego zestawu jeszcze jedną wartość – możliwość rozwoju osobistego i zawodowego?

Właśnie tutaj z pomocą przychodzi Wakacyjny Kurs Coachingu. Nie jest to zwykły kurs. To most łączący przyjemne z pożytecznym, propozycja dla tych, którzy chcą wykorzystać wakacyjne miesiące na inwestycję w siebie, swoją przyszłość i umiejętności, które przetrwają próbę czasu. Odkryj swój potencjał tego lata na Wakacyjnym Kursie Coachingowym 2024! Przeżyj niezapomniane dni rozwoju od 6 do 13 lipca w malowniczej Zbylitowskiej Górze, przy ul. Ks. J. Popiełuszki 32.

Wakacyjna edukacja – odkryj siebie tego lata

W dobie dynamicznych zmian, zarówno na rynku pracy, jak i w naszym osobistym otoczeniu, ciągła nauka staje się nie tyle opcją, co koniecznością. Wakacje, z ich naturalną przerwą od codziennych obowiązków, oferują idealny moment, by podnieść swoje kompetencje bez pośpiechu i stresu. Kurs coachingowy w wakacje to sposób na połączenie relaksu z osobistym rozwojem. Uczymy się wtedy, gdy nasz umysł jest zrelaksowany i otwarty na nowe informacje, co zwiększa efektywność nauki.Niezależnie od tego, czy rozważasz karierę coacha, czy chcesz poprawić swoje umiejętności interpersonalne, kurs coachingowy dostarcza narzędzi potrzebnych do osiągnięcia tych celów.

Kurs Coachingowy 2024 r.

Kurs coachingowy 2024 organizowany przez Szkołę Coachingu Edukacyjnego Lilianny Kupaj to nie tylko szereg wykładów i zajęć praktycznych. To przede wszystkim przygoda, która pozwoli Ci głębiej zrozumieć siebie i innych. Nasz kurs oferuje unikalne połączenie teorii i praktyki, dzięki czemu uczestnicy mogą na własnej skórze doświadczyć, jak potężnym narzędziem jest coaching. W czasie trwania kursu, od 6 do 13 lipca 2024 r., będziesz miał okazję m.in. poznać techniki skutecznej komunikacji, które sprawdzą się w każdych okolicznościach. Nauczyć się metod budowania i utrzymywania pozytywnych relacji. Zrozumieć, na czym polega praca coacha i jakie korzyści może przynieść zarówno Tobie, jak i osobom, z którymi będziesz pracować.

>> Weź udział w kursie coachingowym tego lata. Zapisz się teraz! <<

Kurs Coachingowy wakacje 2024 r.

Kurs coachingowy podczas wakacji 2024 r. to idealna propozycja dla tych, którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym. Czerpiąc z energii lata, będziesz mógł w pełni skoncentrować się na zdobywaniu nowych umiejętności. To czas, kiedy nasz umysł jest najbardziej otwarty na nowe doświadczenia i naukę. Dzięki temu kurs staje się nie tylko okazją do rozwoju zawodowego, ale również szansą na wewnętrzną transformację. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by lato 2024 stało się punktem zwrotnym w Twoim życiu. Zapisz się na Wakacyjny Kurs Coachingu i zacznij budować fundament pod lepszą przyszłość – zarówno dla siebie, jak i dla osób, z którymi będziesz mieć okazję pracować jako coach.

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona, by zapewnić każdemu uczestnikowi indywidualne podejście i maksymalne korzyści z udziału. Zarezerwuj swoje miejsce na wakacyjnym kursie coachingu i zrób pierwszy krok na drodze do odkrywania i realizowania swojego potencjału. To nie tylko inwestycja w wiedzę, ale w siebie i swoją przyszłość.

Szybki kontakt
+
Wyślij!