Nowa książka Lilianny Kupaj, pt. “Coaching przy kuchennym stole”


Oceń artykuł post

Lilianna Kupaj wydała kolejną książkę, pt. “Coaching przy kuchennym stole”. Pisała ją 2 lata i oddała całe swoje serce do napisania jej.

Wizja, która towarzyszyła Jej podczas pisania, ale też towarzyszy w życiu, to aby rodziny żyły ze sobą razem przez całe życie. Zamiast się rozwodzić, aby usiadły przy stole w kuchni do rozmów transformujących ich życie i robiły do skutku z wiarą przenoszącą góry. Autorka pragnie, aby umiejętności z tej ksiażki dały poczucie bezpieczeństwa i trwały grunt do budowania bezpieczeństwa i miłości swojej rodziny.

Książka jest przeznaczona dla kobiet, które nieważne czy są żoną, matką, babcią, siostrą, narzeczoną lub pełnią inną ważną rolę w życiu drugiego człowieka. Jest praktycznym przewodnikiem, który opisuje co konkretnie robić i jak działać, aby pomagać sobie oraz innym. Uczy, jak krok po kroku stosować sprawdzone metody i narzędzia, aby kreatywnie wychodzić z trudnych sytuacji i jednocześnie się rozwijać.

Po przeczytaniu tej książki i przerobieniu ćwiczeń będzie można rozmawiać bezkonfliktowo. Nauczysz się szukać pozytywnych intencji w zachowaniach swoich i innych ludzi. Zrozumiesz, że to co robisz w życiu jest efektem wszystkich twoich życiowych doświadczeń, że twoje potknięcia – to nie jest twoja wina. Jeśli błądzisz to wypływa to z konkretnego twojego życiowego doświadczenia.

Do książki dołączona jest również płyta CD, któa zawiera medytację serca i autobiografia rozwijające miłość do siebie i poczucie wartości oraz 5 przykładów sesji coachingowych do osobistego zastosowania.

Książkę można kupić w Naszej księgarni 🙂
Serdecznie polecamy!

Szybki kontakt
+
Wyślij!