Nowi partnerzy!!!


Oceń artykuł post

Serdecznie zapraszamy do Tarnowa na pierwsze w Polsce innowacyjne studia podyplomowe „Coaching dla Menedżerów w Edukacji”. Studia te powstały ze wspólnego projektu z naszym partnerem Wyższą Szkołą Biznesu NLU Wydział  Zamiejscowy w Tarnowie. Szczegóły studiów: http://www.coachingwoswiacie.pl/oferta

WSB-NLU Wydział Zamiejscowy w Tarnowie istnieje na rynku edukacyjnym od osiemnastu lat. Do 2007 r. funkcjonował jako WSB w Tarnowie, a o sukcesie połączenia z WSB-NLU w Nowym Sączu w jedną, pięciowydziałową Uczelnię, zadecydowały dwa czynniki: osoba Założyciela – dra Krzysztofa Pawłowskiego oraz nastawienie na elitarność: czyli wysoką jakość dydaktyki i kształtowanie sylwetki Absolwenta – wszechstronnie wykształconego a jednocześnie kompetentnego, wkładającego konkretnymi umiejętnościami specjalistę w określonej dziedzinie, biegle władającego językiem obcym, w tym zwłaszcza „łaciną” współczesnego  zglobalizowanego świata – językiem angielskim.

———————————————————————————————————————

Jeśli interesujesz się prawem, zapraszamy Cię do Warszawy do Akademii Soft Skills dla Prawników, z którą również rozpoczęliśmy współpracę, jako partnerem!

Akademia Soft Skills dla Prawników to pierwsza w Polsce inicjatywa, mająca na celu dokształcanie prawników w zakresie umiejętności miękkich (soft skills) już na etapie studiów prawniczych. Inspirujemy do działania od 2012 r.

Misją Akademii jest edukacja prawników w obszarze:

  1. Umiejętności miękkich (w tym m.in. wystąpień publicznych, zarządzania czasem, zdolności komunikacji werbalnej i niewerbalnej);
  2. Alternatywnych metod rozwiązywania sporów (w zakresie negocjacji i mediacji);
  3. Marketingu usług prawniczych.

Więcej szczegółów o Akademii: http://softskills4lawyers.wordpress.com/

———————————————————————————————————————

Szukacie przyjaznego wydawnictwa, w którym znajdziecie wszelkie rozwojowe książki i nie tylko? Wydawnictwo Złote Myśli to jest to!!!

Co jest jej misją?

„Chcemy pomóc ludziom w Polsce osiągnąć sukces, dostarczając im praktycznej WIEDZY, jak również MOTYWACJI do działania, żeby tę wiedzę zastosowali w życiu. Pomagamy im, by mogli zmienić siebie, swoje życie — na lepsze.”

http://www.zlotemysli.pl/

———————————————————————————————————————

Jesteś kobietą przedsiębiorczą i potrzebujesz inspiracji do rozwoju czy stworzenia swojego biznesu? Polecamy Sieć Przedsiębiorczych Kobiet!!!

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet to społeczność osób zainteresowanych przedsiębiorczością kobiet. Jest to społeczność wirtualna, która manifestuje swoją obecność na spotkaniach regionalnych i ogólnopolskich wydarzeniach.

Szybki kontakt
+
Wyślij!