Szkoła Coachingu Edukacyjnego z Akredytacją ICI!


5/5 - (3 głosy)

To kolejne prestiżowe osiągnięcie Szkoły Coachingu Edukacyjnego Lilianny Kupaj. Tym razem nasza szkoła coachingu zdobyła akredytację Międzynarodowego Stowarzyszenia ICI (International Association of Coaching Institutes), jako Doświadczony Instytut Coachingowy (Experienced Coaching Institute).

Szkoła Coachingu Edukacyjnego Lilianna Kupaj

Mamy przyjemność podzielić się z Państwem wspaniałą wiadomością! Dokładnie 31.12.2015r. nasza szkoła zdobyła akredytację Międzynarodowego Stowarzyszenia ICI. Od tego momentu jesteśmy uprawnieni do samodzielnego akredytowania klientów Szkoły Coachingu Lilianna Kupaj w ICI.

Szkoła coachingu online i stacjonarnie 

To prestiżowe osiągnięcie oznacza, że każdy absolwent Szkoły Coachingu zdobędzie Międzynarodowy Certyfikat ICI i nie będzie już musiał starać się zewnętrznie o akredytację. Jest to dla nas ogromny sukces i wyróżnienie. Nasze doświadczenie, wiedza i pasja do tego co robimy zostały docenione na arenie międzynarodowej i potwierdzone w jednym z profesjonalnych Stowarzyszeń Coachingowych!

Dodajmy, że na życzenie naszych absolwentów certyfikaty wydajemy w językach polskim, angielskim i niemieckim.

>> SPRAWDŹ AKTUALNE SZKOLENIA COACHINGOWE <<

Szybki kontakt
+
Wyślij!