Osiągnięcie Szkoły Coachingu – Akredytacja ICI


Oceń artykuł post

Szanowni Państwo,

Chcemy podzielić się wspaniałą wiadomością! Dokładnie 31.12.2015r. nasza szkoła zdobyła akredytację Międzynarodowego Stowarzyszenia ICI (International Association of Coaching Institutes), jako Doświadczony Instytut Coachingowy (Experienced Coaching Institute). Od tego momentu jesteśmy uprawnieni do samodzielnego akredytowania klientów Szkoły Coachingu Lilianna Kupaj w ICI. To znaczy, że każdy absolwent Szkoły Coachingu zdobędzie Międzynarodowy Certyfikat ICI i nie będzie już musiał starać się zewnętrznie o akredytację. Jest to dla nas ogromny sukces i wyróżnienie. Nasze doświadczenie, wiedza i pasja do tego co robimy zostały docenione na arenie międzynarodowej i potwierdzone w jednym z profesjonalnych Stowarzyszeń Coachingowych! http://www.coaching-institutes.net/show.php?id=1486

Szybki kontakt
+
Wyślij!