Otwieramy nowy Oddział Szkoły Coachingu Lilianna Kupaj we Wrocławiu !!!


Oceń artykuł post

Już 16 – 17 marca br. rusza nowy Oddział Szkoły Coachingu Lilianna Kupaj we Wrocławiu !!!

ZACZYNAMY REKRUTACJĘ !!!

W ramach Szkoły Coachingu zdobędziesz nowy zawód, rozwiniesz swoje kompetencje i umiejętności nie tylko coachingowe, ale również interpersonalne i osobiste w szerokim zakresie. Otrzymasz niezbędne materiały szkoleniowe oraz 40 godzin praktyk coachingowych wraz z superwizją. Dodatkowo zapewniamy Ci możliwość stałego wsparcia tzw. “opieki poszkoleniowej” zanim poczujesz się wystarczająco pewnie w nowej roli. Tu proponujemy adeptom i absolwentom naszej Szkoły Coachingu konsultacje lub kontakt doradczy, warsztaty dla Coachów i trenerów, udział w Klubie Coachingu oraz możliwość kontynuowania rozwoju zawodowego i zdobywania kolejnych szczebli na drodze osobistej kariery – II stopień SZC i akredytację.

Więcej szczegółów o ofercie w zakładce Naszej strony – Oferta dla Ciebie lub Oferta dla Biznesu.

Trenerzy prowadzący zajęcia:

Magdalena Daraż – Gogół
Tomasz Kowalik

W razie jakichś pytań, proszę skontaktować się z Dyrektorem Oddziału:

Magdalena Daraż – Gogół

e-mail: magdalenadg@szkolacoachingu.edu.pl lub tel: 604-073-307

Proponowane terminy zjazdów znajdują się w zakładce Oddziały.

Dodatkowo organizujemy wieczór otwarty (22.02 br.), dzięki któremu dowiesz się czym jest coaching, jakie korzyści możesz mieć studiując coaching.
ZAPISZ  się na wieczór otwarty: https://szkolacoachingu.edu.pl/wieczory.html

Serdecznie zachęcamy do zgłaszania się 🙂

Szybki kontakt
+
Wyślij!