Szkoła Coachingu nominowana do nagrody MADE IN POLAND 2023


5/5 - (2 głosy)

Jako liderzy coachingu w Polsce, od blisko 20 lat kształcimy i szkolimy najlepszych specjalistów na rynku, którzy posiadają kompetencje coachingowe poparte międzynarodowymi certyfikatami i akredytacją ICF. Teraz z dumą możemy ogłosić, że dostaliśmy nominację do nagrody Made in Poland 2023.

Jest to program prowadzony przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcje Forum Przedsiębiorczości i Biznes Plus w Gazecie Wyborczej. Ideą przedsięwzięcia jest wspieranie polskich przedsiębiorców i naukowców w kraju oraz za granicą.

To niesamowicie prestiżowe wyróżnienie otrzymała Lilianna Kupaj, założycielka Szkoły Coachingu Edukacyjnego. Jak czytamy w uzasadnieniu nominacji do nagrody Made in Poland 2023 r.  „Redakcja Forum Przedsiębiorczości nominowała Panią ze względu na nurt coachingu edukacyjnego, którego jest Pani prekursorem. Doceniamy Pani współpracę ze światowym stowarzyszeniem coachów International Association of Coaching Instytutes oraz publikację mówiącą o tym, jak pomóc młodym ludziom wejść w dorosłość. Debata nad stanem polskiego szkolnictwa trwa nieustannie jako redakcja chętnie dowiemy się więcej nt. Fundacji Świadomego Rozwoju Edukacji”.

Dziękujemy za zaufanie!

Lilianna Kupaj made in Poland 2023

Szybki kontakt
+
Wyślij!