UZYSKAJ DO 80% DOFINANSOWANIA NA REALIZACJĘ NASZYCH SZKOLEŃ ROZWOJOWYCH!


Oceń artykuł post

Jeżeli chciał(a)byś otrzymać do 80% dofinansowania na realizację szkoleń “Kurs coachingowy I stopnia Advanced Fundamental Coaching Skills ICI” oraz “Mentoring i coaching w biznesie” możesz skorzystać z możliwości, jakie daje system Podmiotowego Finansowania Usług Rozwojowych, tj. BONY ROZWOJOWE.

Poniżej odnajdziesz informacje w jaki sposób aplikować o przyznanie dofinansowania.

Kto może uzyskać dofinansowanie?

  • Dofinansowanie mogą uzyskać pracownicy sektora MMŚP tj. osoby pracujące w przedsiębiorstwach zatrudniających od 1 (samozatrudnienie) do 250 pracowników za wyjątkiem województwa mazowieckiego oraz pomorskiego.

Pracownicy sektora MMŚP z woj. mazowieckiego i pomorskiego są wyłączeni z możliwości ubiegania się o dofinansowanie.

Na co można uzyskać dofinansowanie?

Jak krok po kroku otrzymać dofinansowanie?

  1. Wyszukać operatora usług rozwojowych w swoim województwie.  Można to zrobić przy użyciu mapy na stronie  http://bonyszkoleniowe.eu/. W przypadku, gdy firma posiada oddziały, filie w różnych województwach może się starać o bony rozwojowe w kilku województwach.
  2. Dokonać zgłoszenia do operatora przy użyciu formularzy zgłoszeniowych opracowanych przez tego operatora. Każdy operator opracowuje swój regulamin rekrutacji dla przedsiębiorców i według zasad zamieszczonych w tym regulaminie przyjmuje zgłoszenia przedsiębiorców i dokonuje ich weryfikacji (tj. zgodności z kryteriami określonymi w regulaminie). Podczas weryfikacji przedsiębiorcy ustalany jest poziom dofinansowania usługi (od 50 % do 80% wartości usługi rozwojowej – czyli praktycznie rzecz biorąc od ceny szkolenia, usługi doradczej, itp.).
  3. Kolejnym krokiem w działaniu jest podpisanie umowy na dofinansowanie usług rozwojowych między przedsiębiorcą i operatorem. W umowie określona zostaje wartość usług rozwojowych, wartość dofinansowania i czas na dokonanie zakupu usługi rozwojowej.

Masz pytania?
Jeśli masz pytania dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Joanna Chmura
Menedżer ds. szkoleń
tel. 696 896 643
e-mail: biuro@szkolacoachingu.edu.pl

Szybki kontakt
+
Wyślij!